Jak pozbyć się ,,aktualizacji'' Windows 10

Jak w tytule wątek założony poruszeniu kwestii pozbycia się raz na zawsze nachalnego uszczęśliwiania wszystkich użytkowników Windows 10.

Przeszukując internet natrafiłem na dwa programy, które powinny w tym pomóc, jednak liczę na kogoś kto może miał już z tym problemem doświadczenie. Pytam bo nie posiadam W10 i dopóty z tym syfem nie ma możliwości się uporać, nie chcę tego nawet do ręki brać…https://github.com/Wohlstand/Destroy-Windows-10-Spying

https://www.oo-software.com/en/shutup10

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!