jak nie stracić mieszkania w razie kryzysu jeśli masz kredyt

Jednym z rozwiązań jest kredyt o stałej stopie procentowej:<LINK_TEXT text=“https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/ … 14402.html”>https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/pko-bp-wprowadzil-do-oferty-kredyty,66,0,2414402.html</LINK_TEXT>Każdemu kto ma kredyt hipoteczny polecam zastanowić się nad zmianą warunków na stałą stopę procentową.Dzięki temu przez kilka lat unikniecie wahań raty związanych z ewentualnymi podwyżkami stóp procentowych.Jestem w trakcie badania tematu. Dziś już dostałem potwierdzenie z PKO BP że jest taka możliwość. Dam Wam znać jakie warunki mi zaproponował bank bo idę to sprawdzić w nadchodzącym tygodniu.

z tego co wiem to istnieje możliwość wzięcia kredytu na kilka lat(5) tylko ze stałą stopą %. Polska w porównaniu do zachodu jeszcze jest w cz. mambie.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!