Jak banki wyczarowują pieniądze na kredyty.

Slawa Ariowie.

Dziś wpadłem na dość leciwy artykuł dotyczący banksterskiej działalności. Osobiście mam zamiar zgłębić ten temat i zerwać założone kajdany niewolnictwa finansowego. Podaję link do artykułu. Gdyby z jakiegoś powodu link przestał działać nie ma problemu, skopiowałem tekst.

<LINK_TEXT text=“https://piotrbein.wordpress.com/2012/11 … -kredytow/”>https://piotrbein.wordpress.com/2012/11/24/skad-banki-biora-pieniadze-na-udzielanie-kredytow/</LINK_TEXT>

Miłej lektury.

Troche się nie klei to mnożenie pieniędzy (co nie znaczy, że bank je ma :slight_smile: ), bo np. dziennie wpłacane i przelewane są ogromne kwoty (tranzakcje firmowe przeróżne, depozyty, itp) i banki po miesiącu by miał więcej cyfrowych pieniędzy, niż istniało w ciągu całego istnienia ludzkości.Polecam zacząć tutaj:https://www.youtube.com/watch?v=22K-EUnF9bMArtykuł pierwszy z bardzo ciekawej serii:

<LINK_TEXT text=“https://astromaria.wordpress.com/2015/0 … w-czesc-i/”>https://astromaria.wordpress.com/2015/08/11/przekret-wszechczasow-czesc-i/</LINK_TEXT>Oraz wykłady Piotrasa, które zamieściłem tutaj:

<LINK_TEXT text=“matrix-i-nasza-rzeczywistosc-f34/obnaza … s-t35.html”>https://ariowie.com/forum/matrix-i-nasza-rzeczywistosc-f34/obnazanie-matrixa-londyn-29-05-2017-piotras-t35.html</LINK_TEXT>

Tutaj wersja animowana :wink: https://www.youtube.com/watch?v=jv0AfLWrwak

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!