Instrukcja instalacji na Debian-64-bit.Hello ZeroNet

Ten post jest do usunięcia zawiera Błedy. :ugeek:

Instrukcja instalacji, „Hello ZeroNet”.

Dla Debiana-Linux-64-bitowy. Gwiazdka to jest nowy, następny punkt. Tak jak kolejna liczba;1,2,3,4,- Zaczynamy instalację;

Włączasz terminal. I wpisujesz. Są dwie możliwości; ja stosuję tą pierwszą. A drugą opiszę na samym końcu.

* su -enter.

* twoje hasło - enter.

 • wget

  https://github.com/HelloZeroNet/ZeroBundle

  /raw/master/dist/ZeroBundle-linux64.tar.gz -enter.

  * tar xvpfz ZeroBundle-linux64.tar.gz -enter.  Jest już zainstalowane;pozostało uruchomić. To już jest uruchamianie - ZeroNeta.  * cd ZeroBundle -enter.


 • ./ZeroNet.sh -enter. To wszystko w terminalu, te dwie ostatnie pozycje, to zawsze musisz wpisać aby uruchomić ZeroNeta. Teraz przechodzisz do Iceweasel; albo innej przeglądarki.i wpisujesz ten link uruchamiając przeglądarkę.

  Pobiera najnowszą wersję ZeroNeta, a następnie uruchamia ją automatycznie.

  * http://127.0.0.1:43110 -enter. To już wszystko, reszta idzie z automatu.  Ważne; Wyłączenie Systemu;

  Szczegółowo opisane w instrukcji obsługi ZeroNeta. Trzeba tego przestrzegać.  Instrukcja obsługi „ZeroNeta”jest osobno napisana, rozdział – Komputery.  Jest to instalacja na linux-64-bity. Na Linux-32-bity, zmieniamy cyfry z 64- na 32-bity. Inne instalacje osobno opiszę.

  Pierwszy raz to idzie trochę pomału. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Po zainstalowaniu, zakładasz pocztę; ale najpierw muszą ci przyznać adres; wchodzisz w ZeroID. mając swój adres, przechodzisz do poczty;Zero Mail.

  I ją uruchamiasz; to wszystko idzie pomału; Jak już ją uruchomisz, to możesz wysłać pierwszego maila do mnie. [email protected]

  Następnie wchodzisz na ZeroSites u góry jest pasek, coś w tym stylu;

  user [email protected] → jest filter a w nim znajdziesz, PL. To samoczynnie wybierze wszystkie polskie pozycje. Jest tam gwiazdka i ludzik.

  Potrzebne zaznaczyć i zainstalować na tym czarnym pasku. U góry ten pasek ma trzy kropki, naciśnij je to tam masz wybór języka, możesz to zrobić na samym początku. To tak na skróty. W spisie, ( ZeroSites ). Uruchamiasz, PL- i wszystko masz po Polsku. Znajdziesz tam, YouTubePL → tam są moje filmy; wszystkie te z niebieskim sześcianem to moje. Oraz inne strony po polsku.

  Jak by coś to pytaj. Pozdrawiam. :ugeek:

  UWAGA -UWAGA. TEN LINK PONIŻEJ SKRACA SIĘ SAM. Nie wiem dlaczego, nie mogę go napisać w całości. U góry go podzieliłem na dwie części, i ta całość powinna być wpisana do terminala. Kto wie jak wpisać ten link w jednej całości???  <LINK_TEXT text=“https://github.com/HelloZeroNet/ZeroBun … x64.tar.gz”>https://github.com/HelloZeroNet/ZeroBundle/raw/master/dist/ZeroBundle-linux64.tar.gz</LINK_TEXT>

Super, dzieki za instrukcje :slight_smile: a co myslisz o postawieniu tego na vps np?

Ten post jest do usunięcia, jest nieaktualny. :ugeek:

Witam; Pomocy, nie mogę poprawnie wpisać całego linku do terminala. Kto wie jak to zrobić??? Skraca mnie ten link.wget

https://github.com/HelloZeroNet/ZeroBundle/raw/master

/dist/ZeroBundle-linux64.tar.gzJest to cały link, jaki powinien być wpisany do Terminala. Podzieliłem go na trzy części; Pomiędzy, wget a https jest przerwa. Reszta jest jednym ciągiem napisane. Nie wiem co zrobić aby było poprawnie zapisane? Te polecenie? Za każdym razem mnie ucina i skraca ten link.

w sumie to nic nie trzeba robic…

wpisac recznie wget i wkleic link ( kopiuj adres linku) nastepnie prawy myszy w konsoli i enter

Chciałem, aby to było porządnie napisane, jak piszę na brudno w Libre Office Writer; To pisze normalnie poprawnie. Ale po wklejeniu na forum , bierze i obcina. Jakby ktoś chciał, przepisać, albo wydrukować? to mu się nie uda tego zrobić. Mam nadzieję, że wszyscy się połapią o co chodzi. A co Do VPN-a, To jak będzie jakaś instrukcja? To spróbuję zrobić. Niestety ja nie jestem informatykiem. Te tematy mnie interesują, i to jest na tyle. Z instrukcją, spróbować mogę. Pozdrawiam.

Ok, rozumiem :slight_smile: poki co wrzucilem na banana pi na ubuntu server i zobaczymy jak to bedzie smigac. Jesli chcesz potestowac vpn-a daj znaka, potrzebujesz ode mnie tylko plik konfiguracyjny do openvpn ( apka/program ktora umozliwia polaczenie )Vpn obecnie przetestowany nahttps://ipleak.net/

https://www.tools.vpninsights.com/webrtc-leak-test

https://ipleak.com/Obecnie jestem w trakcie przeprowadzania kolejnych testow

Po instalacji i uruchomieniu nie mam niestety zeroid … jakies sugestie :slight_smile:edit…Juz mam , przy ostatniej wersji zeronet nalezy odpalic zeromail i tam wygenerowac nowe id

Aktualna instrukcja.

2019.12.07.02.[PL]-text-Instrukcja instalacji na Debian-64-bit.Hello ZeroNetInstrukcja instalacji, „Hello ZeroNet”.

Dla Debiana-Linux-64-bit. Zaczynamy instalację;

Włączasz terminal. I wpisujesz. Są dwie możliwości; ja stosuję tą pierwszą. A drugą opiszę na samym końcu.
</s> su -enter.<e>
</s> twoje hasło - enter.<e>
</s> wget https://github.com/HelloZeroNet/ZeroBundle/raw/master/dist/ZeroBundle-linux64.tar.gz -enter.<e>
</s>tar xvpfz ZeroBundle-linux64.tar.gz -enter.<e>

Jest już zainstalowane;pozostało uruchomić. To już jest uruchamianie - ZeroNeta.


</s> cd ZeroBundle -enter.<e>

</s> ./ZeroNet.sh -enter. <e> To wszystko w terminalu, te dwie ostatnie pozycje, to zawsze musisz wpisać aby uruchomić ZeroNeta. Teraz przechodzisz do Iceweasel; albo innej przeglądarki.i wpisujesz ten link do uruchomionej przeglądarki.

Pobiera najnowszą wersję ZeroNeta, a następnie uruchamia ją automatycznie.
</s> http://127.0.0.1:43110 -enter. <e> To już wszystko, reszta idzie z automatu.Ważne; Wyłączenie Systemu;

Szczegółowo opisane w instrukcji obsługi ZeroNeta. Trzeba tego przestrzegać.Instrukcja obsługi „ZeroNeta”jest osobno napisana, rozdział – Komputery.Jest to instalacja na linux-64-bity. Na Linux-32-bity, zmieniamy cyfry z 64- na 32-bity. Inne instalacje osobno opiszę.

Pierwszy raz to idzie trochę pomału. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Po zainstalowaniu, zakładasz pocztę; ale najpierw muszą ci przyznać adres; wchodzisz w ZeroID. mając swój adres, przechodzisz do poczty; Zero Mail.

I ją uruchamiasz; to wszystko idzie pomału; Jak już ją uruchomisz, to możesz wysłać pierwszego maila do mnie. </s> [email protected]<e>
Następnie wchodzisz na ZeroSites u góry jest pasek, coś w tym stylu;

user [email protected] → jest filter a w nim znajdziesz, PL. To samoczynnie wybierze wszystkie polskie pozycje. Jest tam gwiazdka i ludzik.

Potrzebne zaznaczyć i zainstalować na tym czarnym pasku. U góry ten pasek ma trzy kropki, naciśnij je to tam masz wybór języka, możesz to zrobić na samym początku. To tak na skróty. W spisie, ( ZeroSites ). Uruchamiasz, PL- i wszystko masz po Polsku. Znajdziesz tam, YouTubePL → tam są moje filmy; wszystkie te z niebieskim sześcianem to moje. Oraz inne strony po polsku.

Jak by coś to pytaj. Pozdrawiam. :ugeek:

Super napisane , pozdrawiam…Chcialbym tylko wtracic jedna rzecz z ktora ja mialem problem. Jesli instalujesz na raspberry pi , banana pi itd nalezy dopisac w konsoli dodatkowe polecenie aby mozna bylo korzystac bez problemu z innego urzadzenia. W innym przypadku bedzie problem z hostem 127.0.0.1Dodatkowe poleceniepython zeronet.py --ui_ip adres ip urzadzenia gdzie zainst jest zeronet. i enter

Witam; bardzo dobre uzupełnienie; Być może komuś się to przyda. Ja mam włączone cały czas, więc dla mnie to było by zbędne. Ale dla pozostałych , to jak najbardziej Tak. Pozdrawiam. :ugeek:

Dokladnie tak jak piszesz :slight_smile: , tylko ja wrzucilem na banana pi wersje serwerowa ubuntu gdzie bedzie chodzic caly czas :smiley: ale nie pomyslalem o tym ze przeciez to bedzie zupelnie inny host :slight_smile: a trybu graficznego brak, wiec putty trzeba bylo odpalic :slight_smile: Pozdrowionka

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!