Ilu zginęło naprawdę, żydów w czasie drugiej światowej?

2020.01.07.01.[PL]-text-Wiedza-Historia.Ilu zginęło naprawdę, żydów w czasie drugiej światowej?Witam; Pytanie, jak pytanie? Ciekawi mnie wasze zdanie na ten temat? Dlaczego? Bo sami żydzi mówią że zginęło ich w obozie, sześć milionów? Stąd się wzięło to pytanie? Jak mogło ich tylu zginąć, kiedy ich było tylko, trzy miliony? Ale, spróbuję wyjaśnić wszystko po kolei.

No i ich, konfabulacje o zagładzie żydów, czy jakimś wydumanym holokauście. ( holokaust, to całkowita zagłada…a tzw. Polskich żydów, zginęło co najwyżej, około – 20% )…

.Ile tak naprawdę mogło zginąć tzw. Polskich żydów???…

.”Drugi Powszechny Spis Ludności – przeprowadzony przez państwo Polskie 9 grudnia 1931 roku. Według spisu, populacja Polski wynosiła 32 108 000- ludzi, z czego 21 835 000 to osoby polskojęzyczne, a reszta – użytkownicy języków mniejszości narodowych”. .( spis nie uwzględniał pytania o narodowość ).

Na tym spisie; Język żydowski zadeklarowało 2.489.034 – czyli - ( 7,80% ), .język hebrajski 243.539 – ( 0.76% ). Można zatem przyjąć, że w roku 1931 zamieszkiwało Polskę ok. 3 100 000- żydów.

Masowa emigracja żydów z Polski między 1931 – 1939- rokiem. ( głównie do USA, jedynie młodzi pojechali do Palestyny ), spowodowała spadek ich liczebności co najmniej o 20%- i musiała mieć decydujący wpływ na liczbę urodzeń, ponieważ to młody i płodny segment społeczeństwa zawsze pierwszy decyduje się na emigrację. Czyli popularny wyjazd, za chlebem. W Polsce przed 1 września 1939 mogło mieszkać ok 2 600 000 żydów…( tylko )

z tego 1,8 mln na Kresach, ( sowiecka strefa okupacyjna ) i 900.000 w tzw. Generalnej Guberni ( GG ). Z tych 0.9 mln w GG. Do 1941- roku do sowietów czmychnęło ok. 300.000- żydów z rodzinami ( głównie byli to komuniści ). Kolejne 200.000- żydów zostało po aryjskiej ( po Polskiej ) stronie… Więc we wszystkich gettach na terenie GG. zgromadzono około 400.000- żydów , ( do których żydzi wchodzili dobrowolnie, a nawet zachęcani byli przez swoich rabinów ). W gettach do 1942 roku, zginęła połowa żydów ( przeważnie, byli to dzieci i starsi ) . Z powodu głodu, chorób i zimna…więc do wszystkich obozów KL w Polsce mogło trafić jedynie 200.000- żydów…jeżeli 50 – 100.000- żydów przeżyło obozy, to z „prostej matematyki” wychodzi, że we wszystkich Niemieckich obozach w Polsce zginęło niewiele ponad 100.000- żydów… A na Kresach w latach 1941-1942 . Niemcy zamordowali jedynie 200 tys żydów, bo przynajmniej 1,8 miliona z nich Rosjanie wywieźli na wschód przed frontem, a około 100 tys ukryło się po lasach, czy u miejscowych… więc z „prostej matematyki” wychodzi, że w tzw. holokauście „zginęło” ok. 500 tys Polskich żydów, czyli mniej niż 20 % - przedwojennej populacji…”graficznie”: ok. 200 tys żydów ( na Kresach, którzy nie załapali się na przedfrontową wywózkę ). Niemcy z ukrojonymi, Białorusinami i Litwinami po prostu rozstrzelali i do dołów…następne, 200.000 - zmarło zwyczajnie w gettach (przy kompletnej obojętności tych żydów, którzy żyli)… No i we wszystkich obozach (KL) mogło ich zginąć jedynie ok. 100.000… Bo więcej ich w Generalnej Guberni ( Polsce ) nie było…i raczej zmarli, z wycieńczenia przy pracy. Nie dożywienia. ( którą musieli wykonywać )… Niż w jakiś okrutny sposób jak, to teraz rozgłaszają…

To pokazuje taka prosta, chłopska matematyka. No cóż żydzi mają to do siebie, że potrafią cudownie rozmnożyć, wino, chleb i ryby; więc nie mają problemu, z cudownym rozmnożeniem ludzi. Spróbujcie sami policzyć, może wam wyjdzie to inaczej? Bo mnie to daje taki wynik. I nijak nie chce być inaczej.

Pozdrawiam.

:ugeek:

Cześć.Problem jest źle postawiony. Żydowstwo to nie narodowość a religia. Nie oznacza że żydzi (wyznawcy) żadnej narodowości nie mają. Zresztą jest bardzo wiele różnych religii wrzucanych do jednego wora. Podstawowy to podział na Sefardyjskich (semickich) i Aszkenazyjskich czyli niesemickich ( to jak masło bez masła). Aszkenazyjczycy to są potomkowie Chazarów (mieszanki Rusińsko-Tureckiej) którzy przyjęli religię Mojżeszową chyba o ile się nie mylę około 950 r. Te ludy mówiły językiem Tureckim (Jidisz) (tak jak kolesie z za Odry czyli językiem Niemieckim który też jest językiem Tureckim (Turańskim) z tym że z domieszkami łaciny i języka słowiańskiego. Żydzi Aszkenazyjscy to obecnie 80-85% diaspory. W miarę dokładne źródła mówią że na ziemiach zajętych przez III Rzeszę było około 2,7 żydów (no pytanie o kryteria. bo dla Niemców 25% czyli np. babka żydówka wystarczyło. Co ciekawe- Zresztą tą klasyfikację uznają też Izraelczycy). Zagłada dotknęła pewnie około 1,5 miliona. Liczbę 6 milionów podali sowieccy prokuratorzy w Norymberdze. No wtedy uznawano że Auchrzwiz odpowiada za 4,5 miliona ofiar. Kiedy naukowcy usiedli do tematu okazało się że liczba oscyluje w okolicach 600 -700 tys.(wszystkich ofiar) Diaspora wymusiła uznanie liczby 1,1 mln.(w tym milion żydów) która obowiązuje do dzisiaj. Niemcy idąc na wschód zabijali wszystkich podejrzanych którzy dziwnie wyglądali, czyli np. Ormian, Gruzinów, Cyganów… Liczba 3,2 zamieszkujących Polskę żydów nie uwzględnia 1,9 miliona żydów którzy wyjechali przez II wojną z Polski. Nie zdawali paszportów a statystyk nie wiedział kto na stałe a kto na wakacje. To tak jak dziś mówi się że w Polsce mieszka 38 milionów z czego w Londynie 1,5 miliona. Pozdrawiam

poruszasz BARDZO DELIKATNY temat. ale zrob sam sobie dobry research. To dosc zlozona sprawa. czy wtedy gdy to sie dzialo… miedzy np. 1936 - 1945, TY moj drogi … MIALES LICZYDLO i cos do pisania , i mozliwosci aby to wszystko policzyc ?? i czy moigles byc w kazdym miejscu w europie wtedy , ABY POLICZTC TO ?? nikt nigdy nie jest w stanie podac dokladnej liczby, to nie mozliwe. A tym bardziej ze ta nacja, duzo podrozowala po europie wtedy, rzady roznych panstw, robily extra umowy na zezwolenie na WYJAZD ich z europe w wiele miejsc bezpiecznych . Oraz to ze oni, " byli obywatelami krajow w ktorych ; mieszkali , urodzili sie itd. oraz to , ze KOMUS moze obecnie ZALEZEC… aby PRZEINACZAC te liczby, nigdy o tym nie zapomnnaj plz. ale juz od 1906 roku, w gazetach w USA… byla cyfra SZESC MILIONOW zabitych , i ktos na YT dobrze to wytlumaczyl !! wiec ta MAGICZNA cyfra SZESC MILIONOW… juz ciagnie sie ponad 100 lat. Ale ICH … nigdy nie bylo az SZESC MILIONOW, wiec sam zacznij myslec plz, abys NIGDY NIE DAL SIE OSZUKAC, gdy ktos TOBIe powie / bedzie Tobie wmawial, , ze w OKRESIE , np. 1914 - 1918r, lub 1939 - 19545r. ze jakas nacja zostala WYMORDOWANA w magicznej liczbie SZESC MILIONOW, a nie np, 5 999 999 ppl, lub 6 000002 ludzi. dzieki.

Zdecydowanie za mało.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!