Historia Starożytna.

2019.08.15.01.[PL]-Starożytna Historia-nauka. Czas; [15min]EGIPSKIE ŚWIĄTYNIE z Burzono W XX wieku ? GIGANTYCZNA MISTYFIKACJA ARCHEOLOGICZNA .Link do ciekawego filmu. https://www.youtube.com/watch?v=T6moHQDqBcoWitam; Wiele się mówi o naszej i światowej historii. Pytanie? czy się mówi prawdę, czy to tylko jedne z wielu kłamstw. Wychodzi na to, ze to co nas uczą to jedna wielka bajka. Delikatnie ujmując. Bajka dla dorosłych i niedorozwiniętych. Takich materiałów jest więcej, to tylko malutki wycinek z tego co wszyscy wiemy i znamy. ( ze szkoły ). Aby czy na pewno znamy? Obejrzyjcie koniecznie ten film. To jest jedna z wielu historii. Bardzo pouczająca.Pozdrawiam.

:ugeek:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!