Henry Ford "Międzynarodowy Żyd"

Henry Ford - “Międzynarodowy Żyd”, książka ta powinna być obowiązkową lekturą dla wszystkich. Nie po to, żeby szerzyć nienawiść do Żydów, lecz, żeby nauczyć się od nich w jaki sposób współpracować ze sobą i dbać o swoje interesy.

Książkę można ściągnąć z internetu:<LINK_TEXT text=“https://marucha.files.wordpress.com/201 … wy-zyd.pdf”>https://marucha.files.wordpress.com/2015/02/henry-ford-miedzynarodowy-zyd.pdf</LINK_TEXT>

Super .Dzieki

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!