-Halo czy to pizzeria Giuseppe.

2017.11.25.01.[PL] - text - Humor - Pizzeria Giuseppe.

­

- Halo czy to pizzeria Giuseppe.

-Dzień dobry, nie to pizzeria Google.

-Źle się dodzwoniłem ?

-Nie, proszę pana,Google kupiło tę pizzerie.

-OK. to chciałbym złożyć zamówienie.

-Dobrze, czy zamawia pan to co zwykle?

-To co zwykle ? A pan mnie zna?

-Zgodnie z pańskim ID dzwoniącego,ostatnie 12 razy pan zamawiał,pizzę serową

z dodatkową porcją pepperoni i szynki.

-OK ! Taką zamawiam !

-Czy mogę panu tym razem zasugerować ,zamiast sera ,ricottę z rukolą i suszonymi

pomidorami?

-Co ? Nie, ja nie lubię warzyw !

-Ale ma pan podwyższony cholesterol .

-Skąd o tym wiecie ?

-Z pańskiej karty pacjenta w klinice .Mamy wyniki pańskich badań z ostatnich 7 lat.

No dobrze…ale ja nie chcę pizzy z warzywami – już biorę leki na cholesterol .

-Cóż ,nie brał pan ostatnio ich regularnie. 4 miesiące temu zamówił pan opakowanie

30 tabletek w aptece internetowej.

-Kupiłem więcej w innej aptece.

-Nie ma tej płatności na pańskiej karcie kredytowej.

-Zapłaciłem gotówką !

-Ale nie wypłacił pan wystarczającej sumy z bankomatu ,według wyciągu z pańskiego konta .

-Nie trzymam wszystkich zarobionych pieniędzy w banku.

-Nie widać tego na pańskim ostatnim zeznaniu podatkowym ,chyba ,że jest to przychód ,który zataił pan przed urzędem skarbowym.

-WTF???Dosyć ! Mam powyżej uszu Google, Facebooka, Twittera,i innych WatsAppów ! Wynoszę się na jakieś zadupie ,w Bieszczady,albo nie, wyjadę na wyspę – bez internetu ,gdzie nie ma sieci komórkowych i gdzie nie będziecie mogli mnie szpiegować !

-Rozumiem. Będzie pan musiał odnowić paszport, bo skończył swoją ważność

miesiąc temu. :ugeek:

Trochę przerażające, niż śmieszne… ta wizja się spełnia…

no cóż znak czasu - zawsze powtarzam że gotówka jest wyznacznikiem wolności jednostki

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!