Grupa na telegamie

Cześć, krotkie i szybkie pytanie. Czy ja nie mam dostepu do czatu poprzez telegram czy na chwile obecna nie działa? Widze tylko informacje. Zalaczam screen. pozdrawiam wszystkich

Cześć @marvin Prawdopodobnie grupa/czat na telegramie, do której próbowałeś dołączyć nie jest publiczna. Napisz zapytanie do @IreniusPlus

Hej!
Znajdziesz ogłoszenie na Telegramie w tej sprawie i również tamże zapraszam wszystkich, u których wystąpił ten kłopot, do kontaktu i z pewnością temu zaradzimy.
Pozdrawiam :hugs:

1 polubienie

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!