Gdzie są Polacy z Białorusi? Ukrainy? Rosji? Czech, Słowacji? Gdzie są potomkowie zesłańców na Sybir, do Kazachstanu, Uzbekistanu?

Gdzie są Polacy z Białorusi? W niektórych miastach Polacy stanowią 40 do 60% ludności. Ja do nich dotrzeć? Jak dotrzeć do Polaków zza Buga? W Ukrainie, Litwie, Rosji, Kazachstanie? Uzbekistanie? Nie ma Rodu w Czechach, Słowacji… nie zstanawia was to? Co możemy zrobić? Jakie są wasze pomysły?

W miastach dotrzeć łatwiej, tam jest większość mlodych ludzi. Gorzej na wsi, gdzie są to starsi ludzie lub niewielka część młodych. Myślę, że najłatwiej poprzez kontakt osobisty i rozmowy. Niestety to też są ludzie mocno zindoktrynowani, wystarczy obejrzec programy na YouTube. Masakara.

@Wieslaw Oglądam czasem na YT spotkania suwerenów rosyjskojęzycznych zza Buga, czyli Białoruś, Ukraina, Rosja. Audytorium ma zazwyczaj ok.50-60 lat. Dlatego jestem dobrej myśli.

Oglądam przeważnie Studio Wschód, niestety to co jest mówione naszym rodakom, niema nic wspólnego z prawdą.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!