Gdzie mieszkacie? Gdzie rzucił Was los?

Ja cały czas mieszkam w Polsce, nie wyjeżdzałem nigdzie za pracą. Aktualnie mieszkam w Radomiu, mieszkałem też w Warszawie.

Norwegia. Od 2014 roku.

Generalnie ślązak z Bytomia.

Warszawa, dalej w Polsce, Bajzel, Jeden sąd uzna dowod z wideorejestratora a inny nie i ze nie speonia wymogów, a Policja dalej kosi i, mundrzejsza" od suwerena, Bajzel, Bajzel, Zduraczona Stajnia Augiasza …

1 polubienie

Obecne Niemcy okolice Hannoveru a generalnie to z mazur. Chetnie spodkamy sie z jakims Rodem z okolicy na slowianskim ognisku.

Janusz

Bytom (Śląsk)… od urodzenia.

Póki co radzę sobie dzięki zdalnej współpracy za zagranicznym firmami, ale widzę, że robi się coraz trudniej i im… :frowning:

Wszędzie dokręcają śrubę… :?

Rybnik

Warszawa, generalnie jak nie skarbówka nęka to zus, jak nie zus to komornik za wystawienie potykacza przy drodze lub mandat za postawienie samochodu aby wyładować sprzęt itp, same kary… Konta poblokowane, trzeba otwierać nowe aby egzystować, może z Ariami będzie normalniej, czego Wam i Sobie życzę. Pozdrawiam

Białystok, pozdrawiam :slight_smile:

Śląsk - Katowice

Wałbrzych - Dolnyśląsk

:smiley: Witam . jestem tutaj pierwszy raz . Mieszkam obecnie w Holandii ale sercem jestem w Radomsku :slight_smile: woj. Łódzkie

Mam nadzieję że jeszcze kilka lat i wrócę do Polski na stałe. Pozdrawiam wszystkich miłośników dobra i wolności

Mieszkam w Boguszow Gorce. Szukam ROD.

Pozdrawiam wszystkich suwerenow.

Zrodzony w Starachowicach,

po ukończeniu liceum mieszkałem 2 lata w Sopocie, później kilka miesięcy w Starachowicach, następnie Londyn, Dortmund, Koblencja, Amsterdam, Warszawa, znów Starachowice, potem Pruszcz Gdański i znowu Starachowice, kolejny raz na wyspach w Sunderland i ostatecznie 6 lat temu powrót na stare śmieci w moim ukochanym zadupiu (Starachowice).

Ponad 10 lat poza domem.

I znów po 6 latach za pieniądzem będę znowu musiał jeździć po za granice Starachowic.



Pozdrawiam serdecznie :grinning:

Katowice

Szkocja, Livingstone



Pozdrawiam

Stryjów - dolina Wolicy, w gminie Izbica nad rzeką Wieprz, miasto urodzenia Krasnystaw, województwo lubelskie :slight_smile:

https://www.youtube.com/watch?v=MqfhxnnuKcU

Koszalin. Pozdrawiam wszystkich świadomych ludzi.

Birmingham UK

od urodzenia czestohowa 12 lat temu ucieklem przed patologia polskiego systemu do cambridge w uk

Witam, moim rodzinnym miastem jest Nysa. Obecnie zyje w Niemczech-pozdrawiam wstystkich rodakow.