Forum Wymiany - poszukuję speców

Zajrzyj do działu Twoje Projekty / Forum Wymiany czy też barter.pl. Jeżeli podoba Ci się taka idea stwórzmy ją. Zapraszam do działania!

Witam; I już jest dwóch chętnych. Ja was popieram. I trzymam kciuki za ten pomysł. Ze względu na mój wiek, ja nie mogę dołączyć do was; ale zawsze będziecie mieli moje, wsparcie i poparcie. Pozdrawiam wszystkich, i życzę sukcesu. :ugeek:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!