Feredal Reserve Bank przejety przez D Trump??!!

Witajcie,Czyzby POTUS przejal prywatny bank centralny od Rothchildow?Michael Tellinger mowi, ze tak wlasnie sie stalo pod koniec marca 2020:[media]https://youtu.be/tygeRWIRvXs[/media]Jaka jest wasza opinia na ten temat??Slyszalem wczesniej, ze Trump mial to zrobic, ale wiadomo, ze to grozi samobojstwem lub dziwnym wypadkiem lub zamachem na zycie, jak to zrobili z JFK.

Podobno kazdemu nowemu prezydentowi pokazuja sceny z Dallas, aby wiedzial, co go czeka, jezeli nie bedzie im posluszny…

Może Trump czuję się na tyle silny że da sobie z nimi radę ??

JF Kennedy tez chcial ich zamknac. To go talmudyczno satanistyczno syjonistyczne pedofilskie hazaro mordy z FED wykasowaly.

Właśnie cały czas mówi się że to CIA go skasowało ale po co by mieli swojego szefa likwidować ?? Podobno też Fidel miał z nim osobiście na pieńku i z Chruszczowem dogadali sie podobno z CIA że wspólnie go odstrzelą. Ale patrząc po latach to rzeczywiście może to FED się nim zajął…

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!