Fachowcy w branży.

2019.10.28.02.[PL]-Humor-text- Fachowcy w branży.Na wycieczkę, do lasu; jadą samochodem; Mechanik, Chemik i Informatyk. Nagle samochód im się psuje,w środku lasu; I nie daje się powtórnie uruchomić, pełna konsternacja w samochodzie, i zapada cisza. Po chwili; Mechanik mówi:

  • Chyba, coś z silnikiem jest nie tak? Jak powinno?

    Po chwili, Chemik, odpowiada na to:
  • Na pewno, paliwo jest złej jakości, i nie trzyma normy, Uni - Europejskiej.

    Informatyk, po głębokim zastanowieniu;
  • Wysiądźmy i wsiądźmy jeszcze raz, do samochodu; Może się zresetuje?    Ps. Lata szkoły robią ogromne wrażenie. :ugeek:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!