Escape From Tarkov (gaming/e-sport)

UWAGA: Wiem, że Ariowie.com to ruch, który dąży do spotkań, integracji i współpracy w realu za pośrednictwem internetu - nie namawiam nikogo do żadnego zakupu, informuję jedynie że jest możliwość spotkać się pobawić wirtualnie i od razu konkretnie porozmawiać (Discord) na dowolne tematy, oscylujące w obrębie tematyki z forum, ale i nie tylko…

do Moderatorów/Administratorów: jeżeli uznacie, że wątek winien trafić do innego działu, proszę to zrobić ale mnie poinformować

No dobra, coś o EFT? Cóż, nazwa oprócz metody opukiwania tzw. “Emotional Freedom Technique” :wink: to Ucieczka z Tarkov’a! Sieciowa strzelanka uzupełniona elementami RPG i survivalu - za powstanie której odpowiada rosyjskie studio “Battlestate Games”, mające za sobą prace m.in. przy takich markach jak S.T.A.L.K.E.R., Mass Effect czy BioShock. Krótko mówiąc, najbardziej realistyczny First Person Shooter jaki powstał z wiernie odwzorowaną balistyka, militarnym sprzętem takim jak różnej maści bronie, hełmy, kamizelki, akcesoria czy dodatki z możliwością personalizacji i rozwoju postaci. Celem rozgrywki jest po prostu przeżyć - dojść do losowego punktu ekstrakcji na jednej z kilkunastu rozbudowanych map. Zainteresowanych odsyłam do opisu tutaj https://www.gry-online.pl/gry/escape-from-tarkov/z54539 polecam zerknąć parę nagrań na YT (dobrze gra w to Grimmmz), bądź do dyskusji tutaj.

To tyle, nie będę się już rozpisywał - dziękuję za uwagę i zapraszam - mam nadzieję, że być może zachęcę kogoś do zaproponowania innej integracji na odległość, niekoniecznie w takiej formie…

Pozdrawiam!

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!