Escape From Tarkov (gaming/e-sport)

UWAGA: Wiem, że Ariowie.com to ruch, który dąży do spotkań, integracji i współpracy w realu za pośrednictwem internetu - nie namawiam nikogo do żadnego zakupu, informuję jedynie że jest możliwość spotkać się pobawić wirtualnie i od razu konkretnie porozmawiać (Discord) na dowolne tematy, oscylujące w obrębie tematyki z forum, ale i nie tylko…



do Moderatorów/Administratorów: jeżeli uznacie, że wątek winien trafić do innego działu, proszę to zrobić ale mnie poinformować



No dobra, coś o EFT? Cóż, nazwa oprócz metody opukiwania tzw. “Emotional Freedom Technique” :wink: to Ucieczka z Tarkov’a! Sieciowa strzelanka uzupełniona elementami RPG i survivalu - za powstanie której odpowiada rosyjskie studio “Battlestate Games”, mające za sobą prace m.in. przy takich markach jak S.T.A.L.K.E.R., Mass Effect czy BioShock. Krótko mówiąc, najbardziej realistyczny First Person Shooter jaki powstał z wiernie odwzorowaną balistyka, militarnym sprzętem takim jak różnej maści bronie, hełmy, kamizelki, akcesoria czy dodatki z możliwością personalizacji i rozwoju postaci. Celem rozgrywki jest po prostu przeżyć - dojść do losowego punktu ekstrakcji na jednej z kilkunastu rozbudowanych map. Zainteresowanych odsyłam do opisu tutaj https://www.gry-online.pl/gry/escape-from-tarkov/z54539 polecam zerknąć parę nagrań na YT (dobrze gra w to Grimmmz), bądź do dyskusji tutaj.



To tyle, nie będę się już rozpisywał - dziękuję za uwagę i zapraszam - mam nadzieję, że być może zachęcę kogoś do zaproponowania innej integracji na odległość, niekoniecznie w takiej formie…



Pozdrawiam!