Ekologia

Bardzo ciekawy polski wynalazek - zamiast chemicznych środków czystości, uniwersalne zastosowanie “w domu i zagrodzie”:

https://www.youtube.com/watch?v=jp0uKfbZJSc

Zalecam jednak rozwagę przy tych szmatkach…

Poczytałam komentarze pod filmem w wolnej chwili, żeby się bardziej zorientować, o co chodzi… Nieliczne potwierdzają, że faktycznie szmatki są świetne. Ale jest też niemało krytycznych opinii.

Oto jeden z komentarzy, który nieźle wg mnie podsumowuje sprawę:

"To jest jakaś kartkówka? Jacku chcesz sprawdzić czy potrafimy wyciągnąć wnioski z twoich nauk? Nie mogę się oprzeć wrażeniu że jest to jakaś próba strzyżenia baranów. Bo na uczciwy handel mi to nie wygląda. 2000 zł za szmatki, z tego 1000 dla akwizytora, a polska firma raczej tego nie produkuje tylko importuje z zagranicy. Pewnie ponad 500% marży. Pachnie mi to koszerem. To jest dopiero Hiperfizyka. "

Jeśli chodzi o “szmatki” to muszę stanąć w obronie. Sama używam od 2 lat co za tym idzie, nie kupuje od 2 lat chemii. Nie truję się, nie zanieczyszczam środowiska i tak.moglabym wymieniać bez końca. To na prawdę działa. Tak.jest to Polska firma która istnieje na rynku od 27 lat. Jaka jest marża? A gdy Państwo idziecie i robicie zakupy liczcie ile marży płacicie za każdy produkt ? Powiem w skrócie, ten produkt może rozwiązać wiele problemów związanych z zanieczyszczeniami, plastikiem itd. Dzięki tej metodzie sprzątania zaoszczędzimy czas, pieniądze i nasze zdrowie. To żadna ściema, to na prawdę działa. Polecam całego :heart:
Agnieszka