Ekologia

Bardzo ciekawy polski wynalazek - zamiast chemicznych środków czystości, uniwersalne zastosowanie “w domu i zagrodzie”:

https://www.youtube.com/watch?v=jp0uKfbZJSc

Zalecam jednak rozwagę przy tych szmatkach…

Poczytałam komentarze pod filmem w wolnej chwili, żeby się bardziej zorientować, o co chodzi… Nieliczne potwierdzają, że faktycznie szmatki są świetne. Ale jest też niemało krytycznych opinii.

Oto jeden z komentarzy, który nieźle wg mnie podsumowuje sprawę:

"To jest jakaś kartkówka? Jacku chcesz sprawdzić czy potrafimy wyciągnąć wnioski z twoich nauk? Nie mogę się oprzeć wrażeniu że jest to jakaś próba strzyżenia baranów. Bo na uczciwy handel mi to nie wygląda. 2000 zł za szmatki, z tego 1000 dla akwizytora, a polska firma raczej tego nie produkuje tylko importuje z zagranicy. Pewnie ponad 500% marży. Pachnie mi to koszerem. To jest dopiero Hiperfizyka. "

Jeśli chodzi o “szmatki” to muszę stanąć w obronie. Sama używam od 2 lat co za tym idzie, nie kupuje od 2 lat chemii. Nie truję się, nie zanieczyszczam środowiska i tak.moglabym wymieniać bez końca. To na prawdę działa. Tak.jest to Polska firma która istnieje na rynku od 27 lat. Jaka jest marża? A gdy Państwo idziecie i robicie zakupy liczcie ile marży płacicie za każdy produkt ? Powiem w skrócie, ten produkt może rozwiązać wiele problemów związanych z zanieczyszczeniami, plastikiem itd. Dzięki tej metodzie sprzątania zaoszczędzimy czas, pieniądze i nasze zdrowie. To żadna ściema, to na prawdę działa. Polecam całego :heart:
Agnieszka

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!