Eden TV - Zbyszek Popko

Witajcie :slight_smile:



Mam nadzieję, że znajdę tu miejsce by podzielić się informacją o swoim poszukiwaniu prawdy. Do poznania pradwy prowadzi wiele dróg. Jedną z tych dróg jest ścieżka jaka doprowadziła mnie do kanału YT Eden TV. Pol często apeluje do osób którzy budzą się energetycznie i duchowo i dążą do poznawania prawdy na wielu płaszczyznach życia. W dzisiejszym społeczeństwie mówienie, że poznałem prawdę jest trochę ryzykowne i wystawie mówcę na drwiny w najlepszym wypadku na pobłażliwy uśmiech. Wiecie jak jest.

Zbyszek Popko też apeluje abyśmy obudzili się i dążyli do samorozwoju i dociekali prawdy nawet narażając sie na przykre tego konsekwencje. Wiecie dobrze że fałsz mamy wszędzie dookoła pod dostatkiem a do prawdy trzeba się dokopać na własną rękę.



Więc kopmy za prawdą i nie dajmy się mamić różnym przestępczym strukturom. Pozdrawiam braci i siostry, Słowian, Lechitów i Edeńczyków.

Moc jest w Nas :slight_smile:

Pan Zbyszek Popko przestał ze mną rezonowac… gdy zaczął się mega negatywnie wypowiadac / oceniac … o innych ludziach z tej branży … czytaj: tylko jego PRAWDA jest prawdą… Myślę, że jego EGO przerosło jego samego… :slight_smile: :slight_smile:

1 polubienie

I masz 100% racji, ja nie czuję tego faceta. A w życiu należy Prawdę stawiać za Autorytet a nie Autorytet za Prawdę. Wielu ludzi ma tendencję do szukania autorytetu i podążania za nim. Tworząc sobie nowego tzw. mesjasza. Zapominając o najważniejszej mądrości jaką wyryto na wyroczni Delfickiej. Sentencja brzmiała “Najpierw poznaj siebie”. Gdy człowiek doświadczy siebie, to już wie iż prawdę może odnaleźć tylko w sobie.

1 polubienie

Fakt można się dużo od niego dowiedzieć, ale jak większość takich osób… za bardzo w ego wchodzi, ale też nie ma co się dziwić. Rozwijanie kariery biznesowe ji przebudzaniem innych często nie łączy się w parze. A sam jest przepracowany więc kiedy on ma czas na spokój i wyciszenie? Ciągle pracuje i pracuje więc jesli on sam nie ma czasu dla siebie, nie dba o swoje zdrowie to jak moze byc przykladem dla innych? Wiedza ma iść ze zdrowiem w parze a u niego dużo rzeczy podupada w tej kwesti i od lat nad tym nie pracuje, wiec to nie stawia go w dobrym świetle, ale lepsza taka osoba niż kolega ktory proponuje browar co piątek :slight_smile: