Eden TV - Zbyszek Popko

Witajcie :slight_smile:

Mam nadzieję, że znajdę tu miejsce by podzielić się informacją o swoim poszukiwaniu prawdy. Do poznania pradwy prowadzi wiele dróg. Jedną z tych dróg jest ścieżka jaka doprowadziła mnie do kanału YT Eden TV. Pol często apeluje do osób którzy budzą się energetycznie i duchowo i dążą do poznawania prawdy na wielu płaszczyznach życia. W dzisiejszym społeczeństwie mówienie, że poznałem prawdę jest trochę ryzykowne i wystawie mówcę na drwiny w najlepszym wypadku na pobłażliwy uśmiech. Wiecie jak jest.

Zbyszek Popko też apeluje abyśmy obudzili się i dążyli do samorozwoju i dociekali prawdy nawet narażając sie na przykre tego konsekwencje. Wiecie dobrze że fałsz mamy wszędzie dookoła pod dostatkiem a do prawdy trzeba się dokopać na własną rękę.

Więc kopmy za prawdą i nie dajmy się mamić różnym przestępczym strukturom. Pozdrawiam braci i siostry, Słowian, Lechitów i Edeńczyków.

Moc jest w Nas :slight_smile:

Pan Zbyszek Popko przestał ze mną rezonowac… gdy zaczął się mega negatywnie wypowiadac / oceniac … o innych ludziach z tej branży … czytaj: tylko jego PRAWDA jest prawdą… Myślę, że jego EGO przerosło jego samego… :slight_smile: :slight_smile:

I masz 100% racji, ja nie czuję tego faceta. A w życiu należy Prawdę stawiać za Autorytet a nie Autorytet za Prawdę. Wielu ludzi ma tendencję do szukania autorytetu i podążania za nim. Tworząc sobie nowego tzw. mesjasza. Zapominając o najważniejszej mądrości jaką wyryto na wyroczni Delfickiej. Sentencja brzmiała “Najpierw poznaj siebie”. Gdy człowiek doświadczy siebie, to już wie iż prawdę może odnaleźć tylko w sobie.

Fakt można się dużo od niego dowiedzieć, ale jak większość takich osób… za bardzo w ego wchodzi, ale też nie ma co się dziwić. Rozwijanie kariery biznesowe ji przebudzaniem innych często nie łączy się w parze. A sam jest przepracowany więc kiedy on ma czas na spokój i wyciszenie? Ciągle pracuje i pracuje więc jesli on sam nie ma czasu dla siebie, nie dba o swoje zdrowie to jak moze byc przykladem dla innych? Wiedza ma iść ze zdrowiem w parze a u niego dużo rzeczy podupada w tej kwesti i od lat nad tym nie pracuje, wiec to nie stawia go w dobrym świetle, ale lepsza taka osoba niż kolega ktory proponuje browar co piątek :slight_smile:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!