Dysk MEGA.NZ - dostęp wstrzymany do odwołania

Witajcie wszyscy @all :handshake: :revolving_hearts:
Przekazuję informację, że na zdecydowaną prośbę Ariów i Suwerenów - na ta chwilę i tymczasowo do odwołania - ogólny dostęp do materiałów wykreowanych przez Ariów i Suwerenów oraz do roboczych materiałów powiązanych z Akademią Suwerena, - stale udostępnianych na dysku MEGA.NZ - z przyczyn także pozatechnicznych, został wstrzymany.
Wyrażam nadzieję, ze informacja o zmianie tego stanu rzeczy ukaże się niebawem i sytuacja - po ew. zmianach technicznych - wróci do normy.
Pozostaję z radością i z szacunkiem do Nas i Naszej przestrzeni.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!