Dr Franc Zalewski - badacz szukający prawdy!

Technologia którą posługiwali się starożytni przy budowie piramid w Egipcie była na tyle niespotykana, że nawet dzisiaj na obecnym rozwoju naszej cywilizacji nie potrafimy jej naśladować.Kto zna Dr Zalewskiego? Oglądaliście jego prelekcje?Polecam wystąpienie o budowlach w Starożytnym Egipcie:https://www.youtube.com/watch?v=LGj5xjtuTKQ&t=951s

Witam. Znam temat, przekazuje dalej w świat. Facet robi dobrą robotę, otwieraja się oczy. Pozdrawiam

Nie do końca otóż wszystko wskazuje na to ze w 1841 roku mielismy potęzny atak na tartarie wschodnią(scytie wschodnią) miasta zostały zniszczone,sa dzisiaj tam jeziora idealnie okrągłe.Tam uzyto jakiejś technologi(bomb termojadrowych około 10-20 megaton) Jendym z atakujących była kompania handlowa (dzisiaj city of london)

Dr Franc Zalewski, to wspaniały człowiek, Polak, i przede wszystkim inzynier z otwartym umysłem. Widzi czy inaczej patrzy na świat inaczej przez co widzi to co my zwykłe chomiki nie widzimy/widzielismy póki on tego nie pokazał. Później już “oświeceni” patrzymy juz z małą lupką na świat i odkrywamy to co przez prawie 2k lat religie wszelkiej maści nam odebrały, historię prawdziwą, przynależność i tożsamość. Polecam każdemu stronę DR zalewskiego “https://drfranc.com/”, tam znajdziecie to czego szukacie + zajawki z Y2B, które też budują naszą świadomość.

pokazuje i nie boi sie…historie swiata trzeba napisac na nowo,i tutaj pojawia sie problem.Mamy zyc w niewieddy

dr Franca będzie można poznać 11-12 maja na Zlocie w Emilcinie (niedaleko Opola Lubelskiego)

Swoją drogą zapowiada się ciekawe wydarzenie - pozwoliłem sobie stworzyć na ten temat oddzielny wątek<LINK_TEXT text=“spotkania-i-wyklady-f17/iv-zlot-rozwiaz … -t219.html”>https://ariowie.com/forum/spotkania-i-wyklady-f17/iv-zlot-rozwiazan-nie-z-tej-ziemi-emilcin-2019-11--t219.html</LINK_TEXT>

niesamowity dr Zalewski podzielił się wnioskami dotyczącymi Moskiewii, mam nadzieję - że wspólnymi siłami odczarujemy historię tak dalece - jak tylko to możliwe<LINK_TEXT text=“https://porozmawiajmy.tv/losy-moskiewii … ment-49021”>https://porozmawiajmy.tv/losy-moskiewii-400-lat-falszywej-historii-dr-franc-zalewski/comment-page-1/?unapproved=49021&moderation-hash=7ea1e2cf3476caa7c417f2e0a304d3e3#comment-49021</LINK_TEXT>

https://www.youtube.com/watch?v=LI4saA_ExpU&t=0s

Witam; Bardzo dobry film historyczny, który wprowadza nas, w zakłamany Świat nauki. To jest przerażające, jak można manipulować ludźmi. Jak bardzo jest zakłamana nasza szkoła, jak mało posiadają wiedzy nasi nauczyciele. Takie powiedzenie, ( jest to moje powiedzenie ) Głupi nauczyciel – to jeszcze głupszy uczeń. Wiedza szkolna zeszła na psy. Dzisiaj mało kto wie jak było naprawdę kiedyś. I pojawia się taki , dr. Franc Zalewski; Który potrafi wywrócić wszystko do góry nogami. Wielkie brawa dla niego i jego zapału, w krzewieniu prawdy. Bo prawda może być tylko jedna. Znam go z innych wykładów i filmów o starożytnym Świecie. Zrobił dobre wrażenie na mnie, tym który interesuje się prawdą i tylko prawdą. Za mówienie prawdy, i pokazanie jej, nieraz miał problemy, nigdy się nie poddał. Wytrwał, niezłomnie. Za co należy się jemu dozgonny szacunek. Co nie zawsze się podoba możnym tego świata. Chcieliby by abyśmy trwali w zacofaniu, i niewiedzy. Wracając do tematu polecam w jego wykonaniu inne filmy o historii, naszej i nie tylko. Ta wiedza może się przydać każdemu, temu po podstawówce, jak i po studiach. Z wielkim szacunkiem , „POLECAM”.

Pozdrawiam. :ugeek:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!