Dowoody IIRP

Witam, Już jest druga organizacja co wydaje dowody II RP. http://magrods.pl/forum/dekl/dow-suwerena.pdf tylko 220 zł. Czy ktoś na lęku ludzi tu zarabia?
https://drive.google.com/file/d/1svnt1vJJtSl9-XTsa3EV2Wb366blNqmV/view?usp=sharing

Do posłuchania

1 polubienie

A my robimy swoje! :slight_smile: Pozdrawiam serdecznie :slight_smile:

No i tak się ciągle Polacy dzielą. Przykre.

1 polubienie

Widziałem ten dowód u kumpla, jest Słaby, żadnych Zabezpieczeń, tzw. Gadżet za 220 zeta…

II RP Potockiego jest partia polityczną działającą w ramach Republika Of Poland. Jest to opozycja tworzona przez system.

@nora Czy masz na to dowódy?

Marcin już robił o Potockim filmik widziałem też wywiad z Majka ale wystarczy poobserwowac gościa. To

1 polubienie

poobserwujesz gościa, i co?

przydałoby się, aby dowody suwerena zaprezentować na portalu, jak mają wyglądać, szukam i nie widzę

1 polubienie

Witam! Jestem tu nowa i mam problem ! Pomoze ktoś ? Mamy z córką dowody 2 RP , ale ich prawie nigdzie nie respektują :frowning:od września ponoć mają zacząć się szczepienia w szkołach , czy ten dowód uchroni moje dziecko przed przymusowym szczepieniem ? Dziękuje i pzdr​:slightly_smiling_face:

Witaj!
Nie zajmujemy się recenzją przydatności gadżetu, który nawet nie mamy ochoty testować.
Uchronić cię może co innego, ale nie ten plastik.
Pozdrawiam :hugs:

1 polubienie

Dowód ani żaden dokument nie uratuje Cię z żadnych opresji.
Najlepiej zwróć się do wydawcy tego dowodu o pomoc.
W internetach roi się od wiedzy. Wystarczy poszukać.
Powodzenia
Miłość i Moc

Pomóc? W niczym to tylko kawałek plastiku , bez mocy prawnej. Przed przymusowym szczepieniem to może pomóc chyba tylko jak najmniejsza ilość dokumentów i jak najmniejszy kontakt z urzędami i wszelkimi instytucjami państwowymi. Np. szkoła ,załatw dzieciakowi edukację domową pod pretekstem że np. dużo podróżujesz z powodów zawodowych i dziecko nie może uczęszczać do szkoły stacjonarnie…Albo zapisz do szkoły prywatnej zdalnej.