Dom w Hiszpanii na sprzedaż

Dom ma 55m2, działka 1700m2, cena 120tys. euMoja znajoma chce sprzedać nieruchomość (ok.30km od Barcelony) do miasta Sitges i zarazem do morza 6 km. Can Mercel de la Peña lub Can Lloses (Tak samo nazywa się pobliska restauracja-2km od domkuhttps://maps.app.goo.gl/R4WTQ9Ux6Dp4FRJt8Kontakt: Bożena +491786653125

Można przez WhatsApp

jak jest z prawem wykupu. czy żeby wykupić jakąś nieruchomość w Hiszpanii nie trzeba mieć jakiegoś dłuższego pobytu? czy z marszu każdy może sobie wykupić mieszkanie?

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!