Dlaczego Izrael nie korzysta z technologii 5G,

2019.05.25.02.[PL]-text- Dlaczego Izrael nie korzysta z technologii 5G,- Dlaczego Izrael nie korzysta z technologii 5G,Pomimo że został opracowany przez Izraelczyków?

Izrael ma wielu naukowców i inżynierów i przez lata opracował inteligentne rozwiązania komunikacyjne. ( czytaj – szpiegowskie ).

Ale 5G nie znajduje się na ich liście osiągnięć. Czy aby na pewno? Może to jest, Tylko fałszywa flaga? Zostało ono, podobno zamówione przez ITU - R, międzynarodową organizację z mandatem w ONZ, a standard został opracowany przez 3-GPP, dużą organizację współpracowników od produkcji, regulacji i badań pod dachem, 7 regionalnych partnerów organizacyjnych.

-1- ARIB i TTC ( Japonia ),-2- ATIS ( USA ), -3- CCSA ( Chiny ), -4- ETSI ( Europa ) , -5- TSDI ( Indie ), -6- TTA ( Korea Południowa ).Firmy współpracujące przyłączają się pod dachem swojego partnera regionalnego. W całej tej organizacji jest 9 firm członkowskich z Izraela;

( A jednak ) wszystkie one, są pod dachem ETSI, Europejskiego Instytutu Studiów Telekomunikacyjnych. I tylko dwa z nich są zorientowane na badania: HERON i Tsofun Algorithm ltd.

Pozostałe to tylko producenci. Nie jestem świadomy, żadnego wkładu po ich stronie. Muszę jednak przyznać, że nie przeszukałem całej bazy danych. Wszystko w 3-GPP jest udokumentowane i publicznie dostępne. ( podobno ).

Główny wkład w proces normalizacji jest trudny do oceny. „Udział patentowy” jest tylko wskazówką, ponieważ główne prace są wykonywane wspólnie w sesjach , ponieważ 3-GPP zawsze znajdzie rozwiązanie konsensusu.

O to udział patentowy 5G. Nie jest on równy dla wszystkich zainteresowanych.Zauważyć należy, że z prostego powodu skłania się trochę w stronę Chin / Korei: w obszarze telefonicznym jest wiele patentów, ( dlatego Samsung jest na szczycie ), a dla Chin intensywnie pracują nad 5G TDD, są właścicielami „Dialekt” 5G, który naturalnie wytwarza wiele patentów.Dlaczego Izrael nie korzysta z technologii 5G, mimo że został opracowany przez Izraelczyków? ( główny sponsor ).A tak już całkiem przy okazji: Podobno , 5G jeszcze nie istnieje, technicznie. Mówimy tu tylko o standardach. Sprzęcie sieciowym, ich telefony są nadal w fazie ostatecznego projektowania. Na całym świecie nie ma jednej działającej sieci 5G. ( czy to jest prawda? ).

Podobno, Produkcja sieci 5G będzie w całości w rękach Ericsson-a ( Szwecja) , Hua-wei ( Chiny ), Nokia ( Finlandia ) i ZTE ( Chiny ) . Po stronie telefonu, będą to zwykli „podejrzani”, z pomocą Qualcomm ( USA ), Kluczowy dostarczyciel zasobów , w dostarczaniu chipsetów dla przemysłu produkcyjnego.

Jak jest faktycznie? Jest, czy go nie ma? Oto jest pytanie? Jak jest naprawdę? Co jest prawdą? A co nie jest? Jedno piszą i mówią; a drugie robią potajemnie. Jaki jest stan faktyczny? Czy ktoś, coś wie konkretnego? Z własnej autopsji? Tutaj nie chodzi o przedruk jakiejś wiadomości z innego źródła; Chodzi raczej o kogoś kto pracuje przy takich instalacjach. Jaki jest poziom zaawansowania tych prac?

Mile widziana każda wypowiedź, w tym temacie. Wszystkie dostępne źródła.Pozdrawiam. :ugeek:

Izrael z pomocą technologii 5G wykonał wytrych (telefon) +(soft-sensor met.kolor.) = skaner do wykrywania złota i pieniędzy z platynowym paskiem (banknotów) u wszystkich posiadaczy smartfonów z dokładną (mapą) lokalizacją kosztowności w mieszkaniach gojów . Schowek żony został odkryty w 2016roku przez Juðe i Spółkę 3RP. …

Witam; Pasek w banknocie to rodzaj czipa.Jak przekraczałeś granicę, to byleś sprawdzany ile masz ze sobą kasy? Celnik się pytał, ile pan wywozi pieniędzy? Twoja odpowiedź była porównywana z danymi ze skanera. Wtedy czekała Ciebie kontrola osobista. W tym przypadku nie chodziło o 100- czy 1000-, ale o większe sumy. Te urządzenia są zainstalowane do dzisiaj. To są bardzo stare czasy, dzisiaj technika się mocno zmieniła. Można o wiele więcej wyśledzić i zobaczyć. Nawiązując do innej wypowiedzi, drewno nie daje żadnej ochrony przed promieniowaniem. Taką ochronę daje woda. Dlatego w Szwajcarii, bunkier zbudowany jest pod jeziorem, wejście do niego jest z tunelu. Gottcharda. Dom jest zbudowany z suchego drewna. A las, to jest mokre drewno, i w nim woda. Która mocno osłabia promieniowanie. Ale też nie stanowi problemu odnalezienie człowieka w lesie. / dla wojska /. To że policja nie może odnaleźć? To tylko zmyłka, bo ona nie chce odnaleźć. Niema w tym interesu, aby się afiszować posiadanym sprzętem. To wszystko, to jest Polityka, dla maluczkich. Proszę dodać do kompletu nasze organizmy nafaszerowane metalami, / rtęć, aluminium, i inne /. Można nas skanować po przez ściany budynku, nawet klatka Faradaya, nie pomaga. Jesteśmy widzialni, jak na dłoni. To wszystko, to gra pozorów. Tylko o tym się nie mówi, żeby ludzi nie denerwować.

Pozdrawiam. :ugeek:

okręty podwodne, bez wynurzania mają komunikację, więc woda nie zatrzymuje fal radiowych, może tłumić to oczywiste, ale nie zatrzymuje. Delfiny doskonale porozumiewają się wykorzystując wodę do przesyłania dźwięku (fali).Drwno doskonale chroni przed promieniowaniem :slight_smile:, Polecam. A i niech nik mi na słowo nie wierzy tylko sprawdzi.https://youtu.be/hjW4gGwEdeE?t=1458

Witam; Do wczoraj okręty podwodne posługiwały się falami długimi. Teraz jest jakiś nowy rodzaj łączności, chyba chodzi o łączność / psyche /. Na ten moment to jest tajemnica. Najlepiej odpowiada na to zagadnienie Fizyka. Jakie przedziały częstotliwości woda tłumi. Największe pasmo. Jeśli coś nie tłumi/ To znaczy ze jest w innym paśmie. A Delfiny posługują się infradźwiękami, co wyklucza porozumiewanie się z łodzią podwodną. To że coś przenika? To nie znaczy że tym można zabić? albo zobaczyć, czy podsłuchać. Drewno nie chroni przed tym co używa wojsko. Klatka Faradaja wykonana z metalu nie chroni. Jakiej częstotliwości używają? To ja tego nie wiem? Mogę się tylko domyślać. Ja drewna nie polecam jako ochrony, przed tym co nam szykują. Drewno jest zdrowe dla człowieka, co do tego niema wątpliwości; To wszystko. Z linkiem się zapoznam, to wypowiem się na ten temat.

pozdrawiam. :ugeek:

W tym przypadku:

Komunikacja wymaga przynajmniej dwøch(2) cz€stotliwoſci: ktøre si€ rø←niæ od siebie.

  1. Inna czestotliwoſc jest w wodzie.
  2. i inna cz€stotliwoſ¢ jest w eterze (powietrzu).
  3. a jeszcze Inna cz€stotliwoſ¢ jest w prø←ni (kosmosie).

    Konwerter częstotliwości jest urządzeniem zmieniającym daną częstotliwość radiową na inną.

    Woda, drewno, powietrze, kosmos itd majæ swoje strefy ochronne .

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!