dla Ariów STUDIO JOGI on-line

“Joga leczy wszelkie dolegliwości ciała, umysłu i duszy w sposób całkowicie pewny i bezpieczny dla praktykującego”cyt.: Rammurti S. Mishra, lekarz naczelny szpitala w BombajuPiszę do Was z polskiego centrum długowieczności, miasta uzdrowiska Połczyn Zdrój.

Mam dla Was prezent a mianowicie zniżkę na zajęcia on-line, dzięki której miesięczny karnet na zajęcia 3x w tygodniu otrzymasz za 50zł / 10Euro.

Prowadzę w uzdrowisku zajęcia od 2012 roku i ze względu na aktualną sytuację zajęcia odbywają się on-line, po zakończeniu tego zamieszania część zajęć na sali a część zostanie w internecie.

Zapraszam osoby zainteresowane na komunikator Skype: nick: rufus.zsz STUDIO JOGI POŁCZYN ZDRÓJUwaga: od każdej otrzymanej kwoty przelewam na platformę Ariów 20%

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!