Discord Consciousness / Świadomość

Witam, zapraszam do grupy demaskującej dezinformację. Grupa bez żebrania, straszenia i cenzury. Bez szukania pana nad sobą, lidera i hierarchii. Celem jest prawo naturalne, czyli nie krzywdź, nie pozwalaj krzywdzić innych i siebie. Tematyka dowolna, w zależności na co masz ochotę :slight_smile: System chcę żebyśmy żyli polityką, czyli tym na co tak na prawdę nie mamy wpływu. Bez zmiany ordynacji na jawną - gdzie w każdej chwili możemy zweryfikować wszystkie głosy i zmienić swój własny, gdy dany przedstawiciel się skurwi - nigdy nie zmienimy systemu. Więcej wkrótce w tutorialach…https://discord.gg/ejpTe9a

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!