Deklaracja

Cześć wszystkim! Czy ktoś z was miał problem z wydrukowaniem Deklaracji? Mój mąż drukował w pracy u siebie i podobno pojawiła się informacja, z której można było wywnioskować że chce wydrukować pieniądze:) Może drukarka rozpoznała orła w tle? Jak to działa? Pozdrawiam wszystkich.

Witaj :slight_smile:

Nie nie było żadnych problemów, Ale to drukarka odmówiła wydruku? Dziwna sprawa. Możesz podać więcej szczegółów albo screenshot?

Czołem

Pytanie - Mam wydrukować obie deklaracje, tj. 2RP i suwerena?

Czy osoby poświadczające, muszą być powiązane z ariowie.com?

I gdzie mam wysłać te dokumenty?

Mailem?

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!