DEKLARACJA ZYCIA oraz DEKLARACJA SUWERENA II RP

Witam wszystkich.
Jestem z Krynicy Zdrój. Zmila checia spotkam sie z osobami z okolicy, a nawet z calej Polski, aby porozmawiac i podzielic sie doswiadczeniami.
Mam kilka fajnych tematow odnosnie inwestycji, zdrowia i urody , wiec moge sie podzielic , a tym samym pomoc w szybszym rozwoju .
Interesuje mnie temat DEKLARACJI ZYCIA , oraz DEKLARACJI SUWERENA II RP. Jesli ktos ma jakies informacje z checia porozmawiam, sam juz zebralem troche informacji i chce sie uniezaleznic od systemu i wyjsc z matrixa aby byc wolną zywą istotą . Przygotowuje sie wlasnie do zrobienia tego wszystkiego krok po kroku w rzeczywistosci.
Jestem praktykiem i jesli cos mowie to to robie , zapszaszam do rozmowy.

Pozdrawiam
Ireneusz

Witaj
Czy możesz się podzielić swoimi przemyśleniami.Jak chcesz to zrobić?Tak mocno nas zniewolili,że trudno się z tego wyplątać.

Impuls

Cześć, ja również jestem zainteresowany podpisaniem deklaracji suwerena i chciałbym się dowiedzieć więcej na ten temat. Najlepiej byłoby porozmawiać z kimś kto jest już zapisany, a idealnie z kimś z twórców/założycieli. Jest na yt krótkie wideo z Adolfem Kudlińskim gdzie mówi że państwo słowiańskie zostało oficjalnie uznane przez rządy Białorusi, Rosji i Korei PN. Zastanawiam się więc czy deklaracja suwerena daje automatycznie “paszport” państwa słowiańskiego.

Jeśli chodzi o wyplątanie z matrixa to myślę że jestem na dobrej drodze. Niestety piszę z zagranicy, UK.

Pozdrawiam

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!