DEKLARACJA ZYCIA oraz DEKLARACJA SUWERENA II RP

Witam wszystkich.
Jestem z Krynicy Zdrój. Zmila checia spotkam sie z osobami z okolicy, a nawet z calej Polski, aby porozmawiac i podzielic sie doswiadczeniami.
Mam kilka fajnych tematow odnosnie inwestycji, zdrowia i urody , wiec moge sie podzielic , a tym samym pomoc w szybszym rozwoju .
Interesuje mnie temat DEKLARACJI ZYCIA , oraz DEKLARACJI SUWERENA II RP. Jesli ktos ma jakies informacje z checia porozmawiam, sam juz zebralem troche informacji i chce sie uniezaleznic od systemu i wyjsc z matrixa aby byc wolną zywą istotą . Przygotowuje sie wlasnie do zrobienia tego wszystkiego krok po kroku w rzeczywistosci.
Jestem praktykiem i jesli cos mowie to to robie , zapszaszam do rozmowy.

Pozdrawiam
Ireneusz

Witaj
Czy możesz się podzielić swoimi przemyśleniami.Jak chcesz to zrobić?Tak mocno nas zniewolili,że trudno się z tego wyplątać.

Impuls

Cześć, ja również jestem zainteresowany podpisaniem deklaracji suwerena i chciałbym się dowiedzieć więcej na ten temat. Najlepiej byłoby porozmawiać z kimś kto jest już zapisany, a idealnie z kimś z twórców/założycieli. Jest na yt krótkie wideo z Adolfem Kudlińskim gdzie mówi że państwo słowiańskie zostało oficjalnie uznane przez rządy Białorusi, Rosji i Korei PN. Zastanawiam się więc czy deklaracja suwerena daje automatycznie “paszport” państwa słowiańskiego.

Jeśli chodzi o wyplątanie z matrixa to myślę że jestem na dobrej drodze. Niestety piszę z zagranicy, UK.

Pozdrawiam

Zastanawiam mnie dlaczego kwota datków na stronie jest nie zmieniona (33.407 €) od ponad miesiąca? Biorąc pod uwagę regularne wpłaty jest to co najmniej podejżane…

1 polubienie

Cześć, Olga Puszczyńska udostępnia informacje jak stworzyć deklaracje samostanowienia i samoidentyfikacji. Oraz informacje jak uniknąć GUS. Trzeba do niej napisać maila z prośba o udostępnienie materiałów:

Co do GUS to tutaj umieściła informacje na tej platformie:

Sebastian czy udało się Tobie uzyskać jakieś informacje? Również jestem z UK, jakaś bliższa lokalizacja? Ja Szkocja, Alloa.

Witaj Irek, dużo zaszło zmian od twojego wpisu na forum, zaglądaj tu częściej a dowiesz się więcej, serdeczności
https://akademiasuwerena.com/
https://www.youtube.com/c/ARIOWIEcom

Cześć, mam pytanie. Przy wypełnianiu deklaracji jest do wyboru: Deklaracja Suwerena i Deklaracja Suwerena II RP.
Nie bardzo wiem jaką powinnam wybrać i czym to się różni w praktyce?

Jeśli możesz to bądź we wtorek lub piątek (zawsze o godz. 20:00) na spotkaniu głosowym na telegramie i tam zapytaj. Na pewno otrzymasz odpowiedź. Link do grupy na telegramie [Ariowie Republiki Suwerenów Telegram: Contact @ariowie_suwereni )

1 polubienie

Witajcie dawno mnie tu nie bylo
Poszedłem krok dalej
Ja już poskładałem dokumenty do wszystkich instytucji z sądami włącznie wypowiedziałem posłuszeństwo państwu i innym instytucjom. Zlikwidowałem alimenty i inne kwestie łącznie z kredytem, ale to jeszcze jest w toku,
Kontakt do mnie 573427007

Miło @ircioo nam to słyszeć. Ale jak wiesz (lub może nie), projekt Ariowie oraz RPS International nie przewiduje takich kroków ani procedur. Nasze nadziemne państwo jest stworzoną jurysdykcją równolegle istniejącą obok systemowej i jakakolwiek ingerencja i wchodzenie w interakcje z matriksem bez koniecznej potrzeby nie są naszą domeną. Jeśli jesteś tego świadom to trochę dziwi mnie Twój wpis a jeśli nie wiedziałaś jakie są nasze założenia to już wiesz i prosimy abyś na przyszłość nie propagował w naszej przestrzeni dróg i rozwiązań, które nie są zgodne z naszymi i nie są dostępne (ze względu na brak wiedzy w temacie prawa stanowionego, morskiego, kanonicznego i umiejętności interpersonalnych) lub właściwe i sprawdzone dla każdego. No chyba, że dajesz gwarancje na swoje rozwiązania każdemu i weźmiesz pełną odpowiedzialność za ich skutki w przypadku czyjegoś niepowodzenia. Życzymy pomyślności i zrozumienia. Domarad :blush:

Dla przypomnienia proponuje przeczytać pkt. 9 regulaminu :arrow_right: Regulamin