Deklaracja Suwerena a Paszport Suwerena

Uprzejmie proszę o odpowiedź na pytania:

  1. Czy do uzyskania paszportu wystarczy tylko poświadczona Deklaracja Suwerena, czy trzeba także poświadczoną Deklaracje Suwerena II RP?

  2. Podany w instrukcji do DS adres do zgłoszenia faktu dokonanego https://ariowie.com/suweren nie przenosi do formularza… Gdzie to można zrobić?

  3. Jesli ktos podał inne imie i godność w zgłoszeniu chęci na paszport (link z newslettera), niż te które ma na Deklaracji Suwerena (która będzie podpisana przez świadków i zadeklarowana w ciągu kilku dni), to co taki człowiek może zrobić aby otrzymać paszport w pierwszej turze dla Suwerenów? Jak zaktualizować te dane i swój status?

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!