Dajcie mi urządzenie darmowej energii!

x

x

Najpierw wyjasnij Twój podpis, a moze ktoś zechce sie z Toba wymienic czyms.Slava.

x

x

x

Witam.

W tym filmie masz podany przykład wioski która niby coś takiego używa, więc nic prostrzego niz namieżyć tą wiochę i udać się tam celem weryfikacji ile w tym prawdy jest, a wyjazd taki potraktować jako podróz wakacyjną tak czy siak jakaś korzyść z tego będzie.

Pozdrawiam.

Nic nie ma za darmo. Jeśli chcesz coś za darmo warto byłoby przysłużyć i zasłużyć na owe urządzenie.

I prosimy, żebyś nie zwracał się do kogoś koleżko (prześmiewczo) a np bracie lub przyjacielu. Taka forma będzie o wiele milsza i bardziej nas zjednoczy :slight_smile:

Witam.

Kulson masz rację ale ja mogę dać za free wskazówki, bo inaczej tego forum by było mało aby to opisać jak robertleon chce to niech isze a ja mu dam rozwiązanie darmowej energii tylko ostrzegam pracochłonnne to jest jak nie wiem co ale napewno działa. . .

Pozdrawiam.

x

x

x

https://www.youtube.com/watch?v=nAseG7z_GQohttps://www.youtube.com/watch?v=OzOhM4HsIegWpisz sobie Flywheel Generator Free Energy i przejrzyj…

O tym urzadzeniu z filmu <LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/watch?v=6dveWmm … e=youtu.be”>https://www.youtube.com/watch?v=6dveWmmMlSQ&feature=youtu.be</LINK_TEXT> opowiadal mi ostatnio znajomy z Rumunii, probowal znalezc na necie i nie mogl, bardzo go to denerwowalo, jak mu podrzucilem, link to ucieszyl sie, ze jest to jeszcze gdzies przedtawiane.Jak studiowal w latach 80tych to wynalezli u nich na uczelni ‘‘przezroczysty’’ metal. Patent kupili japonczycy i od tamtej pory cicho. Mowil, ze produkcja wymagala bardzo duzej energii.Od tak z ciekawostek.Zdrowia.

Ciekawi mnie akurat wariant takiego urządzenia, gdyż jest relatywnie łatwe w wykonaniu, wydajne, większość rzeczy można łatwo dostać albo zrobić. Docelowo jest zasilana prądnica od agregatu prądotwórczego lub taka co daje 230V 50Hz…

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!