Czytanki Ariów

Witam wszystkich odwiedzających w mym pierwszym malutkim prywatnym autorskim projekcie w naszej przestrzeni.
Krytyka mile widziana.
Ściąganie, kopiowanie i rozpowszechnianie - wskazane.
Życzę miłego odbioru. :pray::blossom::slightly_smiling_face:

1 polubienie

Witam serdecznie! :pray:

Poraz pierwszy w życiu dokonałem coś, co słyszałem całe me życie. :slightly_smiling_face:

Wiary dodaliście mi wy drodzy Ariowie i to od pierwszego dnia.
Mimo wszystko dojrzewałem dlugo.

Uczestnicząc po drodze w wielu dyskusjach o dzieciach, przyszłości naszych Rodów, nasiąkałem coraz większym przeświadczeniem, że może faktycznie, mógłbym spróbować w chociaż tak nieznaczny sposób przyłożyć do tego swą nutę.

(Chociaż pewnie nie będę się skupiał tylko na dzieciach.)

Jest to, nie ukrywam, wielkie wyzwanie i wejście w obszar kompletnie mi nieznany - obsługi programu, nagrania i pracy z własnym głosem.

Macie do czynienia, przyznaję, z kompletnym neofitą, zupełnym amatorem i z pełnym naturszczykiem hihi.

To co za chwilę usłyszycie jest pierwszym owocem. Czy zjadliwym?
To już wy mi powiecie.

Linki uzyskałem od Awani, która już dużo wcześniej poczyniła pewne kroki w tym kierunku, za co bardzo jej dziękuję.

A teraz zapraszam wszystkich do odsłuchu i liczę na morze krytyki. :slightly_smiling_face::sun_with_face:

https://app.box.com/s/t8l8wv3w5qovxb8ygkzimsk4mhk7gclp

1 polubienie

Jest to owocem bardzo zjadliwym, takim, który pysznie smakuje i ma się ochotę sięgnąć po więcej.
To było genialne, profesjonalne i idealne. Świetny głos, recytowanie bezbłędne - podobało mi się i tyle. :wink:

Dziękuję za recenzję.:slightly_smiling_face:
Czekam na kolejne.
Póki co zmuszony jestem zrobić przerwę, ale mam w zanadrzu zasypiankę i to jest dopiero wyzwanie. Dużo, dużo trudniejsze i mam nadzieję, że nie połamię sobie nóg, a raczej języka hihi. :upside_down_face::slightly_smiling_face:
Serdeczności :blush:

Hej!
Podpinam nowy link do audycji w ramach Akademii Suwerena w którym znajdziecie je w jednym miejscu (w tym seria pt Czytanki Ariów) i do kilku programów do odsłuchu m.in. Spotify.
Życzę dobrego odbioru. :slightly_smiling_face: