Czytanie fotograficzne

Hej!Kiedys gdzies uslyszalem : " Za wszystko co posiadasz, nabywaj madrosci"… z uwagi na to ze obecnie nie mam za bardzo “za co” nabywac, to moze ktos chcialby sie wymienic swoimi ksiazkami?Najbardziej interesuje mnie " Czytanie fotograficzne" Paul R. ScheeleMoze ktos nia dysponuje? :wink:Pozdrawiam

Cześć mam tą książkę, pożyczyć jej raczej nie mogę teraz ale dla chętnych zrobię skan całej książki i wstawię tutaj zawsze można sobie wydrukować także zgłaszać się ludzie a pomogę:)

Rozumiem, że masz jakieś doświadczenie i praktykujesz takie czytanie?

Chętnie nauczę się tej sztuki:)Rozumiem, że z tej książki można się jej nauczyć?

Chętnie również byłbym wdzięczny za skany :slight_smile: ja obecnie czytam w tempie 450/500 sl/min i jest to dla mnie jak na razie wystarczające. Foto czytanie to dużo pracy… A tyle projektów jeszcze do zrealizowania :wink:

Dobra to popiątku poogarniam temat skanów.

Super, czekamy zatem :wink:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!