"CZYTAĆ! CZYTAĆ! CZYTAĆ!"

[attachment=0]czytac.jpg[/attachment]

Bardzo symboliczne zdjęcie. Napisy “CZYTAĆ! CZYTAĆ! CZYTAĆ!” są tak bezczelne i chamskie, że ciężko uwierzyć, że ktoś, kto ma się troszczyć o nasze zdrowie mógł tak napisać. Sługa krzyczy na Pana? W jakim domu???Uważam, że obwieszczenia o rozstrzelaniach i zakazach były w czasie wojny pisane przez Niemców w lepszym tonie.I u góry klapsydra ś.p. DUSZA… - ducha tu właśnie zabrakło.

Traktowani jak bydło, a polacy nic…

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!