Czy nas czeka reset?

Odkąd to wodór jest promieniotwórczy ?Pominąłeś jeden element, dzięki któremu, kierujesz mnie do biblioteki. A co pójdę, zawsze i chętnie. Również pozdrawiam.

Ariowie; @Sztyrlitz.

Witam; Wodór; Mamy ich aż siedem rodzai. Trzy występują w przyrodzie, a reszta została otrzymana sztucznie. Tryt, jest radioaktywnym pierwiastkiem, w przeciwieństwie do dwóch pierwszych. Wodór -1. to powietrze. Wodór -2. jest w wodzie morskiej. Wodór -3.śladowe ilości woda morska. I możliwość otrzymania z Deuteru. Trójka jest już radioaktywna. I może służyć do produkcji „BUM”. A pozostałe, to krótki czas istnienia. Samoczynnie następuje rozpad.

Wodór-1 (prot)

1H stanowi ponad 99% wszystkich atomów wodoru. Jego jądro zawiera jedynie jeden proton,

Wodór-2 (deuter)

2H jest drugim stabilnym izotopem wodoru; zawiera proton i neutron w jądrze. Deuter nie jest radioaktywny ani toksyczny. Woda zawierająca atomy deuteru , to woda ciężka.

Wodór-3 (tryt)

3H znany jako tryt zawiera w jądrze proton i dwa neutrony. Jest radioaktywny, rozpada się w hel-3



4H jest wysoko niestabilnym izotopem wodoru. Jądro składa się z protonu i trzech neutronów. Został sztucznie wytworzony



5H jest kolejnym wysoko niestabilnym izotopem wodoru. Jądro składa się z protonu i czterech neutronów.



6H ulega potrójnej emisji neutronów, Składa się z protonu i pięciu neutronów.



7H składa się z protonu i sześciu neutronów. Został otrzymany po raz pierwszy w 2003 roku przez grupę rosyjskich, japońskich i francuskich fizyków.



*Cytuję; kierujesz mnie do biblioteki.

Przepraszam; totalne nieporozumienie. Ja tylko miałem na myśli, coś takiego jak dwa artykuły, które się różnią zasadniczo. Jeden mówi prawdę, a drugi nas oszukuje. W zależności , który przeczytamy? Taką posiadamy „wiedzę”. A konkretnie, miałem na myśli czytaną lekturę. Coś przeczytałeś, i wprowadzili ciebie w błąd. O to mnie chodziło. Rzecz w tym aby to naprawić, abyś poznał prawdę. To wszystko. Bez urazy. Pozdrawiam. :ugeek:

Tomasz 21, obrazić mnie nie jesteś w stanie, bo albo masz rację, to czegoś mnie nauczysz, albo jej nie masz , to może nauczysz się sam.

Wracając do tematu, Werner von Braun, jak robił te swój dzwonek, faktycznie myślał o anty grawitacji, ale jak to bywa, chcesz jedno a dostajesz drugie. Archimedes chciał się tylko wykąpać. Projekt o którym wspominałem, nazywa się “Iter”, i nikt tam nie używa “ciężkiej wody”. Droga do czystej energii, prowadzi przez zrozumienie natury, a nie gwałcenia jej matematyką czy inną nauką. Ludzie dzisiaj posługując się tym co wiedzą, trują się i niszczą świat, używając stwierdzenia : badania naukowe dowodzą… I tak Czarnobyl dostał po dupie za wszystkie próby jądrowe przeprowadzone na ziemi. Pozdrawiam, i keine stres, ja nie ze szkła.

Wiem , że to nie ładnie pisać samemu do siebie, ale czuję się w obowiązku naprostować temat. Pisząc to co napisałem, chciałem się tylko odnieść do możliwości dokonania przez człowieka masowej zagłady, bez ryzyka długiego czasu “rekultywacji terenu”. Moim zdaniem jest to możliwe, i jeśli taki reset ma być dokonany przez człowieka, nasuwają się oczywiste pytania : kto ? ,kiedy ?, jak i dlaczego ? (jak dziecko :slight_smile:)

Jeśli ma to zrobić natura to sprawy mają się inaczej.

Witam; Odpowiem, na dwa posty.

*Cytuję; Werner von Braun, jak robił te swój dzwonek, faktycznie myślał o anty grawitacji,

Niestety, nastąpiło przekłamanie; Braun, nigdy nie brał udziału w projekcie, die Gloke. To jest odrębny projekt, i odrębna ekipa. Oni o sobie niewiele wiedzieli, jak i nigdy nie współpracowali. Tutaj byli zatrudnieni Fizycy, i inne specjalności.

Braun nawet nie miał pojęcia,że coś takiego istnieje.

Braun zajmował się w ekipie budującej silniki rakietowe i rakiety, na wyspie Uznam-Peenemünde. Dzisiejsze Świnoujście. A ekipa, DieGloke, to był Śląsk; Całkiem inni naukowcy, którzy też nie mieli kontaktu z Wernerem. Taki podział miał zapewnić zachowanie tajemnicy. A praca nad rozczepieniem atomu, to trzecia grupa niezależna.

Która nie miała na tym etapie prac, żadnego kontaktu z pozostałymi grupami. Tylko góra wiedziała o prowadzonych pracach w tych zespołach naukowców. Tyle mówi historia.

*Cytuję; Projekt o którym wspominałem, nazywa się “Iter”, i nikt tam nie używa “ciężkiej wody”.

Znowu przekłamanie; Amerykanie jak wkroczyli do laboratorium, to znaleźli; Ciężką wodę, czyli kanistry z Deuterem. Znaleźli reaktor, był pusty; A na polu znaleźli kostki radioaktywne, były ukryte; ale oni wiedzieli co szukają. Całe znalezisko zostało przewiezione samolotem natychmiast do USA. Jaki był kryptonim tej pracy naukowej, to nie wiem. Prawdopodobnie; słowo „Iter” pochodzi od słowa „Tryt”.

Nie zastanawiałem się nad tym. A produkcja; Deuteru, ciężka woda, było to robione w Norwegii. I z stamtąd on pochodził. Była próba przeszkodzenia w tym , ale nieudana. Był też film; Bitwa o ciężką wodę. Który tak do końca nie mówił prawdy.

Ale zwycięzcy mają prawo pisać historię. Nikt ich za to nie zgani. Wszystkie te trzy sprawy są dosyć dobrze udokumentowane historycznie. Tyle w temacie.

*Cytuję; I tak Czarnobyl dostał po dupie za wszystkie próby jądrowe przeprowadzone na ziemi.

To tylko to tutaj zostało nagłośnione, nic więcej tylko przeciwna propaganda. W internecie można znaleźć niezależne opracowania, o innych wypadkach większych jak Czarnobyl. Ale trzeba samemu poszukać. Wyszukiwarka milczy w tym temacie, albo niewiele mówi. Zawsze szukaj po przeciwnej stronie. A wnioski wyciągnij samemu. Czyli zatrudnij obie półkule do pracy. To jest skuteczny patent.

*Cytuję; chciałem się tylko odnieść do możliwości dokonania przez człowieka masowej zagłady, bez ryzyka długiego czasu “rekultywacji terenu”. Moim zdaniem jest to możliwe, i jeśli taki reset ma być dokonany przez człowieka, nasuwają się oczywiste pytania : kto ? ,kiedy ?, jak i dlaczego?

To nie jest możliwość; To już się dzieje, cały czas o tym wspominam na różne sposoby. Ale mało skutecznie; Ta wiedza nie dociera do nikogo, nie może się przebić za Chiny. Każdy się pyta? A po co mieli by to robić?

Oni inaczej stawiają pytania? Kto to jest? Jest to piramida władzy. My jesteśmy na dole, albo troszkę wyżej w zależności od tego co wiemy, i jak mocno zostaliśmy przyblokowani. A blokada, jest mocna i konkretna. Odpowiedź dla takiego człowieka jest prawie, że niemożliwa. On nie dopuszcza tego, że może być inaczej, tak jak w szkole uczyli. A im więcej szkoły tym trudniej, jest przekonać do czegoś, czegoś co inaczej wygląda, inaczej się zachowuje. Święta trójca; Nie rząd, szkoła, kościół. To oni potrzebują darmową siłę niewolniczą. W ten sposób jesteśmy wykorzystywani, czas użyteczności się kończy? To utylizacja, może to być choroba, zatrucie, wypadek,

Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. ZUS, nie będzie musiał wypłacać, emerytury, renty chorobowej, itp. Czy ktoś w to wierzy? „Nikt” Po co by mieli to robić, i dlaczego? Jak byśmy tego nie nazywali, to jest „Reset” w wykonaniu ludzi.

Apotem przyjdzie reset odgórny, który się powtarza co jakiś czas. Powiem tak;

Przyszło nam żyć w ciekawych czasach.

Pozdrawiam. :ugeek:

Wiem, ze odkopuję temat sprzed 3miesięcy, ale jest to temat niezmiernie ciekawy i chciałbym go poruszyć.



Co do resetu, to nie ma co pytać czy będzie czy nie, a raczej kiedy. Nie ulega wątpliwości, że coś się zbliża. Wystarczy spojrzeć wokół: budowa już nawet nie schronów, a podziemnych miast, wcześniej wspomniane trumny, ocieplenie klimatu(które nie ma nic wspólnego z emisją CO, ale trzeba jakoś usprawiedliwić kary z UE na Polskę) czy dziwne zaćmienia słońca w Rosji mówią same za siebie.



Co do samej wizji czym to ma być, to możemy tylko gdybać i się zastanawiać. Materiałów mamy niewiele(trochę informacji na ich temat można zobaczyć na YT z udziałem Artura Lalaka) i trzeba je czytać między wierszami. Resztę trzyma pod kluczem dawne cesarstwo rzymskie(watykan). Spośród wielu teorii najbardziej prawdopodobną z mojego punktu widzenia jest deszcz meteorytów, o której mówił wcześniej wspomniany Artur Lalak. Niewykluczone, że wielkim resetem będzie wybuch bomb jądrowych w wyniku międzynarodowego konfliktu. No cóż, zobaczymy, choć uważam że najważniejsze to trzeba być dobrej myśli. Złe myśli przyciągają zło.

Witam; Czas jest sprawą umowną, on tylko obowiązuje w tej gęstości. Ale do rzeczy,

[i]*Cytuję; Co do resetu, to nie ma co pytać czy będzie czy nie, a raczej kiedy.[/i]

Reset jest naturalną sprawą i my nie mamy na to żadnego wpływu. Najbliższy prawdy jest, pływający biegun północny. Stacje monitorujące te zjawisko, obserwują to zjawisko. I to wszystko co mogą zrobić w tym temacie. A co my możemy zrobić dla naszego bezpieczeństwa? Możemy schronić się w kopalni, podziemnym tunelu, głębokiej piwnicy. Dlaczego tam? Bo sprawcą nieszczęścia jest słońce i jego promieniowanie; Przed którym nas chroni pole magnetyczne ziemi.

Obecnie jesteśmy w takiej fazie, takich przemian. Dokładnej daty nie można wyliczyć, bo jest strasznie pochachmęcone w naszym kalendarzu. Jest to cykliczna sprawa, która się powtarza co jakieś 640-650-lat. Z dokładnością, pi razy drzwi. Wszędzie kłamią, i stąd jest trudno podać rzetelną datę. Co nie wyklucza, że ta prawda jest znana. Co niektórym. Druga sprawa; Co do meteorytów, to ja jestem sceptykiem; Dlaczego??? Meteoryt uderza pod kątem do powierzchni ziemi. A wszystkie kratery są okrągłe; to tylko znaczy , że one nie pochodzą od meteorytu…

A pochodzą od bomb i rakiet, one spadają prawie pionowo, i robią okrągłe kratery. Więc sami osądzie jak to jest możliwe, że kratery są tylko okrągłe. Jeśli coś spadnie pod pewnym katem, to krater jest owalny, a nie okrągły. Kłaniają się prawa fizyki i dynamiki. Może jeszcze być trzęsienie ziemi i lokalny potop; było ich sporo; ostatni był trzysta lat temu. Z stąd się bierze brak trzystu lat w naszym kalendarzu. Gdzie się nie obrócić to wszędzie kłamstwo goni kłamstwo. Mniej więcej reset mamy wyjaśniony, nie mamy na niego specjalnego wpływu.

Następnym powodem może być trzecia światowa; i tutaj jest już problem; Eskimosi, i ich poplecznicy chcą władzy nad całym światem; i zrobią wszystko aby to osiągnąć. A po drugiej stronie barykady są kraje które nie pozwolą tego zrobić. Pytanie? Na ile nie pozwolą? Najgorsze jest to, że my jesteśmy pomiędzy młotem a kowadłem. Nie jest trudno zrozumieć jaki będzie efekt dla nas. I skutek. W tym roku były trzy próby wywołania trzecie światowej. Całe szczęście, że były one nieudane. Teraz mamy czas do wiosny, na wiosnę będą ponownie próbować. Przeciwnik został zagoniony do narożnika, jest to niezwykle groźna sytuacja. On będzie próbował po trupach wyrwać się z tego narożnika. Reszta krajów gra na zwłokę, jest to najlepsze wyjście z tej patowej sytuacji.

Najgorsze jest to, że próbują nas wkręcić w tą grę. W tej grze nie będzie zwycięscy. Będą tylko ci co przeżyją, gdzieś daleko na wschodzie. Jest to olbrzymi kraj, i ludzie prymitywni przeżyją, bo potrafią. A my do piachu pójdziemy.

*]Cytuję; trochę informacji na ich temat można zobaczyć na YT z udziałem Artura Lalaka) i trzeba je czytać między wierszami.[/u]


Niestety wszech obecna cenzura, nie pozwoli aby za dużo do nas dotarło; Czytanie pomiędzy wierszami jest dobre, „ALE” - trzeba to umieć zrobić, i posiadać odpowiednią wiedzę.

Jest coś takiego, jak „ZeroNet”. Bez serwerów i cenzury; Jest tam YouTubePL- a na nim 350-filmów, niektóre już na normalnym są niedostępne. Tam są i będą, tak długo jak prąd jest w gniazdku. I oglądający je ludzie. Te filmy są wybrane, i jakościowo sprawdzone. Niema tam lipy.

Tylko sprawdzone pozycje.

*Cytuję; Złe myśli przyciągają zło.

Nie do końca to jest prawda; Myślą można zbić szkło, myślą można zabić człowieka; Dlatego to jest zabronione i zakazane. Myśl ludzka jest bardzo silną bronią. Dostępna jest tylko dla wybranych; czytaj; dla tych co osiągnęli odpowiedni poziom, umiejętności i wiedzy.





Pozdrawiam. :ugeek:

11.03.2020 W Polsce jest 27 przypadków zarażenia tzw. koronawirusa (COVID-19). Czyż to nie początek resetu. Na całym świecie 120 tyś. ludzi zarażonych. Do tego mają zamknąć szkoły, placówki kulturalne i inne.[i]

[/i]

W telewizji widziałem pustki na placu św. Piotra. nie odbywają się msze. Włoch pod ścisłą kwarantanną.Ludzie nie mogą wychodzić tam gdzie chcą. Także tam zamknięto szkoły i inne miejsca kulturalne.