Czerwona i niebieska pigułka czyli program wyjchodzenia z matrixa

Hej cześć czołem.

Prowadzę projekt niezależny od RPS Arowie, ale bardzo do niego zbliżony. Projekt ma na celu propagowanie prawa naturalnego i prawa boskiego jednak odrobinę w matrixowej konwencji. Można by rzec, że jest formą pośrednią między wolnym człowiekiem a człowiekiem zniewolonym w matrixie. Czymś w rodzaju niebieskiej/czerwonej pigułki.

Prowadzę projekt " Fundacja Wspierania Rodzin ‘Aria’". Firma-Fundacja zarejestrowana w Rzeczpospolitej Polskiej przez osobę fizyczna i prowadzona przez osobę fizyczną ale właśnie do wychodzenia z matrixa i przejście do wolnego człowieka.

Uważam, że taki projekt powolnego wychodzenia z matrixa jest potrzebny, ze względu na fakt, że nie każdy jest skoczyć na głęboką wodę i zerwać z matrixem ot tak po prostu.

Strona fundacji to [ Fundacja Wspierania Rodzin “Aria” ]

Natomiast podstrona do projektu roboczego to [ Aria - platforma robocza ]

Zapraszam osoby chcące współtworzyć mój projekt, który tak jak wspomniałem jest programem przejściowym między wolnym światem a matrixem. Pozwala na bardzo swobodne przeistoczenie siebie i swojej świadomości w coś wyższego, szlachetniejszego, w wyższe wibracje. Pozwala na zrozumienie czym jest prawo naturalne i prawo boskie.

Projekt ma trzy (i pół) poziomy
zerowy pół poziom to możliwość udostępniania niektórych plików poza serwer do podglądu dla każdego.
Pierwszy poziom to dyskusja na czacie. Uwagi, pomysły, idee.
Drugi poziom to edycja plików roboczych, konwertowanie, kolaboracja nad wspólnym projektem.
Trzeci poziom to podsumowanie, zebranie wszystkich danych w projekt końcowy.
Wystarczy utworzyć sobie konto i poprosić mnie o nadanie uprawnień do poszczególnych projektów

Pozdrawiam

1 polubienie

p.s. Jak się zalogujecie poproście mnie - Bartosz Ruta login legion987 administrator portalu Nextcloud o dostęp do informacji dla suwerenów. Bez takiej prośby będziecie mieli wyłącznie dostęp do informacji dla gości