Czas

Na wstępie powiem, że zdaję sobie sprawę, że mogę nie mieć racji, że się mylę, że jestem czarnowidzem.

W roku 2021 wręcz będę się cieszył, gdy się okaże, że nie miałem racji i piszę bzdury! W tym momencie jednak twierdzę, że kończy nam się czas.

Dzisiaj jeszcze istnieje małe okienko czasowe, że mamy na cokolwiek wpływ. Jesienią, to okienko zostanie ostatecznie zamknięte i będziemy “ugotowaną żabą”.

Dlatego dzisiaj wzywam do intensywnej działalności w ramach Ariów, bo to jedyne koło ratunkowe jakie widzę w obecnej sytuacji.

tak… uprawiasz czarnowidztwo:):). Nasze myśli tworzą rzeczywistość a jak jeszcze dojdą do tego czyny to jak napisała Zeland w Transerfingu wtedy zapala się nowa gwiazda i to ona prowadzi… nie znaczy ,że będzie lekko . Róbmy swoje, naprawiajmy i zmieniajmy programy umysłu, bo jak wyglądałoby nasze życie gdybyśmy w momencie kłopotów zamiast udręczania się stwierdzili: hura idzie lepsze… co wtedy by się działo???

A ja uważam iż należy zacząć od tworzenia małych osad. Minimalizmu można by rzecz, trzeba zacząć rzyć według tego o czym się mówi. Ale ile osób o tym myśli. Są osoby które podążają już tą drogą, przykładowo Czesiek i jego kanał na YouTubie “Bez Chaosowania”. Też jestem na to ukierunkowany.

@Waleczne_Serce

Proponuję taką pauzę i chwilę zastanowienia, czy wszystko co kupujemy, mamy - jest nam potrzebne, a jak tego nie będzie, bez znaczenia na powód? To co?



No nic, czy masz zapas jedzenia na tydzień, miesiąc, rok, 10 lat???

Jak nie będzie prądu?

Paliwa?

Telefonu?

Internetu?

Ulubionej kawy?

Innych używek?

itd…







Jedyne co mnie zastanawia, czemu używasz słowo osoby???

Osoby fizyczne, prawne??? dowód osobisty jest osobą? Ludzie, Człowiek, ale nie osoba!!!

Jak widzę napis w sklepie, firmie itd, może przebywać xx osób, to wiem, że to mnie nie dotyczy, bo jestem Człowiekiem a nie osobą :slight_smile:

Nie wiem co się dzieje … odpowiedziałem na post Waleczne_Serce i Slawianin … wychodząc z linku powiadomienia, ale posty gdzieś się zagubiły. Jeżeli ten się normalnie pojawi, to będzie dla mnie nauczka, by posty pisać tylko po bezpośrednim logowaniu. Do postów odniosę się później.

:slight_smile: Teraz mój post się nie zagubił, więc piszę kolejny.

“oki” … jak są uśmiechy, to piszę w podobnym klimacie. Lubię moje “czarnowidztwo” … mam już tak dużo lat, że chyba już nie czas, by to zmieniać. Mnie osobiście “czarnowidztwo” przekłada się na realizm i konkretne działania, by zaradzić czarnym scenariuszom.

Waleczne_Serce … tworzenie małych osad, to dobry pomysł. Zastanawia mnie ta liczba mnoga ? Ja skromnie chciałbym by najpierw cokolwiek stworzy samemu wokół siebie, co pozwoli później myśleć o osadzie. Niech osoby mieszkające w mieście robią wszystko, by przenieść się na wieś. :slight_smile: Nie wiem, czy dobrze radzę, bo wiem jak może to być ciężkie życie, ale to już inna bajka.

Slawianin … wątek “osoba” jest bardzo pojemny i dyskusyjny, dlatego proponuję z niego uczynić osobny temat, bo on jest ważny dla Ariów i może być zaczynem szerszej dyskusji.

Dla tych, ktorzy mieszkaja w Polsce radze aby wydrukowali sobie ta informacje, ze RP3 jest korporacja zarejestrowana w NY, USA.

Prosze miec kilka takich kopii ze soba i rozdawac je urzednikom, policji, itp.

Niech oni wiedza, ze my juz wiemy, niech oni tez to wiedza, bo moze sami nie maja o tym pojecia komu sluza!!

Do takiej ulotki dodalbym adres tego forum, kanalu Pol Lechicki itp.

Niech oni wiedza gdzie szukac informacji…

Powodzenia!

Mam pytanie do Irek 108 post 119 . Jakie to ma znaczenie że jakiś Żyd w swoim żydowskim zaszycie zapisał że Polska to korporacja czy spółka z oo.? a gdyby Marsjanin zapisał że ty jesteś jesteś Marsjaninem to co? to ja mam myśleć że jesteś z marsa? a jak ja ci sprzedam działkę na Marsie to, ten teren będziesz uważał za swój?

Nie rozumiem jak wy myślicie.

Sami chcecie grać w jakąś żydowską grę, staracie się o suwerenność według prawa morskiego, reprezentowanego przez kolejnych żydów i to oni mają zgodzić się na twoja czy moją suwerenność? w jaki sposób egzekutorzy prawa morskiego mogą cokolwiek od nas uzyskać?

Jakie znaczenie ma sprzedaż nielegalna oficjalnego rządu czegokolwiek? jesli operacja jest niezgodna z matrixowym -oficjalnym prawem to operacja jest nieważna i niczego nie kupili skutecznie ! a jesli zapłacili za coś kradzionego to jeden jest złodziejem a drugi paserem. (tak jak z kradzionym autem, przychodzi własciciel i odbiera swoje auto) Operacja jest nieważna. Takie rzeczy jak złoża sprzedaje się notarialnie i co jest taki akt notarialny? Nikt nie moze dac komus wiecej niz sam posiada, dotyczy to również prawa.

Jesli samo prawo na dowolnym poziomie jest niezgodne z aktem wyzszej rangi z mocy samego prawa jest nieważne.

Jesli konstytucja jest nie ważna to cała reszta poniżej Ustawy, rozpogodzenia, kodeksy, regulaminy itp itd tez są nieważne. a panstwo jest nie poważne. Naród który się na to zgadza jest również nie poważny. Jeśli wie o tym i nie reaguje to jest głupi i wystarczy jedna osoba która to powie głośno i powoła się na to. Dalczego tego nie robimy? A w zamian angazujemy się w zydowską grę na ich zasadach?

Jesli Polska uważana jest za państwo nie poważne to właśnie dlatego że ma ustawę zasadniczej z 1931 roku jako jedynie ważna i bez skazy prawnej a posługuje się nie ważną z 1990 r. Której zydą nie udało się prawidłowo uchwalić ale posługują się nią jakby była uchwalona i przyjęta. Robią tak ponieważ kradną i rabują dopuszczają się zdrady stanu i w konstytucji z 1931 roku należy sie za to kara śmierci a według tej 1990 nic im nie grozi. Powodem tolerowania tego przez społeczeństwo jest to że wyrżnięto nasze narodowe elity czyli ludzi mądrych naprawdę wykształconych inteligencje narodu polskiego, to oni byli by w stanie merytorycznie się przeciwstawić bez niezawistowania w oparciu o nieważny dokument konstytucji, cała ta hołota poza nimi nie ma takiej intelekualnej i sprawczej siły. Jeśli w sądzie powołasz się na to że prawo karne lub cywilne uchwalone po 1990 roku jest nieważne powodu nieważności konstytucji. I zarządzasz aby to zanotować w aktach to nie będą cię mogli zamknąć jeśli według prawa z 1931 r byłbyś nie winy. Nawet jeśli cie zamkną to międzynarodowy trybunał cię uniewinni. I będą musieli zapłacić za to.

Jeśli ty dajeszrady innym to odpowiedz mi na te pytania

zsunay

Witaj,



Dobrze, ze wspomniales, ze wybili Polska inteligencje. Dodam, ze w szkolach nie ucza nas patriotyzmu, historie przerabia sie pobierznie itd.



Nie wierze w istoty pozaziemskie wiec porownywanie pejsarzy do marsjan nie jest na miejscu, ale wiem, ze chodzi ci o jakis inny kraj…

Obecnie w PL duza kontrole maja sily z Rosji i Niemiec, do tego USA wchodzi w trepach o pejsarzach juz nie wspominajac (pewnie i tak to oni stoja za pozostalymi najezdzcami).



Nie bylbym tego taki pewien, ze jakis tam trybunal miedzynarodowy uwolni cie z pierdla…



Przygladnij sie na to co sie dzieje z Palestyna:



[media]https://youtu.be/lY7DKXXKgzQ[/media]



Palestyna miala umowy z Isra-helem ale oni maja takie umowy gleboko… Liczy sie kasa i nawet glowy panstw tak wielkich jak USA uginaja sie pod ciezarem oferowanego zlota przez obrzezancow za przychylne decyzje polityczne…



Powiedz mi, kto za nami stanie na arenie miedzynarodowej?? Ktory kraj czy przywodca??

Ktory wielki pedofil wstawi sie za suwerenami II RP???



Jedna z najwiekszych szans na zmiane sytuacji w PL jest obudzenie narodu i wlasnie przemawiajac do resztek sumienia tych ktorzy sluza wladzy politycznej moze odebrac sile okupantowi…

Politycy bez policji i wojska nie maja wladzy na ladzie - moga sobie wymyslac nowe ustawy…

Patrzac jednak na nasz przemysl ciezki, to jak mozemy stwierdzic, ze te ich sprzedarze nie maja wiekszego znaczenia, bo sa nielegalne…

Pokaz mi, gdzie sie podzialy polskie fabryki samochodow, stocznie, stalownie itp itd…

Nawet jezeli jakis nieudacznik z UE czy jakiegos trybunalu przez pomylke przyzna nam racje, ze te sprzedarze byly nielegalne, to kto teraz odbujuje nasz przemysl??

Ile czasu i pieniedzy bedzie na to potrzebne???



Powiedz za tem, jakie jest najlepsze rozwiazanie praktyczne aby ich powstrzymac??



Popatrz sobie na Palestyne - tam kraje arabskie staly za swoimi “bracmi” muzulmanami z Palestyny, ale po dekadach cichego zmieniania rzadow pobliskich krajow pejsowaci tak zmienili polityke miedzynarodowa, ze teraz praktycznie moga sobie robic co chca i nikt ich nie krytykuje…



Powiedz mi, kto sie za nami wstawi, bo juz nam Auschwitz praktycznie odebrali… Po szczepionkach i z 5G w pelni aktywnym duzo ludzi bedzie walczyc o przezycie zamiast myslec o tym, gdzie i kiedy wychodzic na protesty…



Nie chce byc pesymista, ale chyba wiadomo, ze oni posiadaja wielka aparature propagandowa i zajecie Polski obroca w taki sposob, ze to niby my mordowalismy ickow a nie niemieccy nazisci… Opinia miedzynarodowa bedzie po stronie gwiezdzistych, cala papka w TV bedzie glosic, ze przeciez oni wracaja do swojego kraju, gdzie my bylismy goscmi, mniejszoscia itp…



Lepper chcial ich blokowac, inni tez, ale wszyscy wiemy jak na nich wykonali samobojstwo…

Nie mozemy czekac na politykow, ze nam pomoga, bo oni nawet majac najlepsze intencje, nie sa w stanie pojedynczo wiele zrobic…

Dopóki zyjemy każdego dnia dostajemy szansę na zmianę siebie i świata także nie ma co czarowidzieć tylko działać, inspirować, pomagać z pełni sił :slight_smile:

NO z tymi youtuberami to jest bardzo różnie… WIele z nich dba o swoje biznesy więc ciężko jest. Każdy chce wyjść na swoje wiec długa droga przed nami, co nie jest poweidziane, że to jest niemożliwe :slight_smile: Wszystko jest możliwe, a czas to pojęcie względne, róbmy swoje i tyle :slight_smile: :slight_smile:

Nie jesteśmy żadną porażką systemu, jesteśmy pięknymi istotami i ciemne siły o tym wiedzą, robią co mogą, ale my tylko nabieramy sił <3

Skąd wziąć takie potwierdzenie -dokument?