Co wy o tym sądzicie ??

Witajcie .



Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat ?? Merytorycznie oraz bez emocji poproszę :slight_smile:)

Chętnie, tylko musisz bardziej ekspresyjnie niż tylko we własnych myślach wyrazić to zagadnienie i temat, bo nie wiem czy mamy na forum jasnowidzów :wink:

Myślałem że trafię na kilku :wink: w takim razie podłączam film :slight_smile:

https://youtu.be/IX94e04nYYY

Daniel BB Nie może być władzy w rękach ludu. W demokracji jest zawsze władza w rękach ludu, bo lud można przekupić jak to zrobili PISocjaliści. Zadaj sobie pytanie czego chcę lud? Lud chce się bawić, pić alkohole, robić zadymy, brać za darmo socjal, byle tylko nie chodzić do pracy. Zobacz na wyniki ostatnich wyborów, idzie usiąść i płakać nad tym co ten lud uczynił.

Ja to widze troszke inaczej niz Krzychu, a mianowicie wladza musi trafic w rece ludu jak to okreslil Daniel BB z tym ze nie na obecnych zasadach. Jaka demokracja?? Przeciez nie mamy czegos takiego. Ktos ustala listy wyborcze i mozemy oddac glos tylko na tych ktorzy sie na niej znajduja i …na tym konczy sie nasze teoretyczne zwierzchnictwo nad politykami! Dlatego nie ludzmy sie ze kolejna partia cos tu zmieni, caly system jest do wyje#ania.

Niewiem czy chodzi Ci o Konfederacje czy konkretnie o Huberta? Powiem krotko Konfederacja-NIE! dr. Czerniak-TAK! Sam zamierzam zaangazowac sie jakos w jego kampanie wyborcza i popieram go calym sercem, chociaz niewiem czy to dobra decyzja z jego strony…?

Mysle ze bardziej przydalby sie nam na miejscu niz w eurokolchozie!



Nie kryje swojej dezaprobaty do obecnego systemu, ale jesli juz musimy operowac tymi narzedziami to wydaje mi sie ze 1Polska.pl jest duzo lepszym rozwiazaniem ( ogolnie bardzo polecam kanal PodziemnaTV).



Demokracja bezposrednia jest, w mojej ocenie, tym czego nam potrzeba. Z promocja tej idei zwiazani sa (z tego co ogarnalem) Janusz Zagorski z ntv, Jerzy Zieba i prof. Miroslaw Matyja ( ludzie ktorych darze duza sympatia). Warto przesluchac pare ich wywiadow i artykulow.



Jest jeszcze posel Robert Majka- moze to on zainicjuje wkoncu proces odzyskiwania wladzy przez prawowitych jej wlascicieli??

" władza w ręce ludu "- to slogan który może nie potrzebnie promuje . Kilka słów które można interpretować dowolnie .

Co do filmu nie mam zdania . Mam tylko pytania .

  • to naprawdę się dzieje ??
  • czy ja wariuje ??

    Ja natomiast jestem tu ponieważ nie rozumiem tego co się dzieje dookoła .

    Widzę podzielone rodziny , sąsiadów , społeczności , narody i całą populację .

    Wierzę że tu nabiorę odrobiny wiedzy i świadomości .

    Chcę zacząć od swojego podwórka a następnie z innymi nawet z odmiennym spojrzeniem na pewne sprawy budować lepszą przyszłość .

Jerzy Zieba jakos w Wielkanoc nagral filmik w ktorym popierał KONFEDERACJE i tydzien pozniej mu wjechała policja i zamkneła interes. Przez 2 lata produkował i sprzedawał swoje suplementy, ale popierać kogoś chcącego zwalczyć obecny system okazało się niewybaczalne.



Co do demokracji, to jest to terror większości: dwa wilki i owca głosujące co zjeść na śniadanie.



KONFEDERACJA w obecnych wyborach to moim zdaniem najrozsądniejsza dostępna opcja. Ich postulaty wolnościowe i anarchokapitalistyczne są najbliższe oddaniu wolności, godności i decyzyjności każdemu człowiekowi.