Co robimy z żołnierzami systemu

Witam co robimy ze sługami systemu. Zdrajcami naszych szlachetnych wartości. Co robić z nauczycielami którzy nie uczą, urzędnikami którzy szkodzą, lekarzami którzy nie leczą, wojskowymi i policjantami którzy nie bronią, sądami prokuratorami i resztą band które nam szkodzą. Co robić.

System trzeba obalić tu nie ma mowy o jakichkolwiek naprawach czy wymianie-wyborach nowych rządzących. Ale do tego potrzebny jest zjednoczony naród. Garstką osob nie ma co próbować bo użyją swojej siły do uciszenia… Wystarczyłoby żeby ludziska poszły do banków po swoje pieniadze, przez miesiąć siedzieli w domach nie chodząc do pracy i przestali płacić haracze… przepraszam podatki :slight_smile: system w tym momencie padnie a wtedy jest mozliwość na stworzenie państwa do ktorego dążymy. Zdrawiam

nic. nie sądź bo będziesz sądzony ;p

Zgadzam sie z pasywna obrona - uzywanie gotowki zamiast kart, nie placenie podatkow, nie placenie opat za TV itp.

W UK mozna sciagac platnosci przez DD - mozna skozystac z Direct Debit guarranty - zrobic tzw claw back.

Ja juz to uczynilem kilka razy - odzyskalem pieniadze, ktore placilem za karty kredytowe i za pozyczki.

Cokolwiek placisz przez DD mzoesz pozniej odzyskac, ale proponuje wczesniej otworzyc ze 2-4 nowe konta w innych bankach, bo to na ktorym robimy DD claw back moga nam w koncu zablokowac lub wejsc na overdraft.Jednostek rzadowych fizycznie bym nie tykal - edukacja by sie im przydala…

Nie proponuje tez zadnych marszow, czy protestow - nie warto zasilac wahadel emocjonalnych/energetycznych.

Trzeba pomyslec nad pokojowym protestem - np masowe wysylanie listow z pytaniami, tworzenie lienow (commercial lien) - zamiast placic im podatki to niech odpowiedza/udowodnia, ze ta 3RP jest tworem zgodnym z konstytucja 2RP (na pewno nie jest, bo to rzad marionetkowy uchwalil sobie najpierw mala konstytucje za czasow Kwasniewskiego).

Zamiast im cos placic (mandaty, podatki, oplaty, rachunki itd) nalezy zrobic kondycyjna akceptacje ich zadan, pod warunkiem, ze oni udowodnia, ze ta ustawa na ktora sie powoluja jest zgodna z konstytucja 2RP. Jezeli nie jest, to zadasz od nich 50000 PLN za probe wymuszenia pieniedzy/oszustwo itp.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!