Co robimy z żołnierzami systemu

Witam co robimy ze sługami systemu. Zdrajcami naszych szlachetnych wartości. Co robić z nauczycielami którzy nie uczą, urzędnikami którzy szkodzą, lekarzami którzy nie leczą, wojskowymi i policjantami którzy nie bronią, sądami prokuratorami i reszta band które nam szkodzą. Co robić.

na tą chwilę najważniejsze co mamy to skupmy się na tym czego chcemy a nie czego nie chcemy czyli nie na nich tylko na sobie… uwierz mi to ma moc. Asertywność. Odwróćmy strony. ; skupmy się na sobie, niech oni nam tłumaczą dlaczego i na jakiej podstawie. My mamy swoją konstytucje która jest po naszej stronie. zakładajmy żłobki, przedszkola i szkoły dla naszych dzieci i wnuków, z naszymi nauczycielami i naszym programem. Popatrz ludzie śpią bo jakby rodzice kochali swoje dzieci. to w “normalnych” czasach wystarczyło by aby przez dwa miesiące nie puścili ich do szkoły na znak protestu o systemie nauczania i poziomie wiedzy nauczycieli… dużo by tu pisać.

To są raczej funkcjonariusze aktualnego aparatu opresji i zniewolenia. Co z nimi zrobić?

Jeśli ten system upadnie to należało by przeprowadzić drobiazgową i wnikliwą lustrację każdego z tych osobników i stosownie do zasług odpowiednio podziękować każdemu. Należy pamiętać, że nie wszyscy są źli, bez tych funkcji państwo nie będzie istnieć.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!