Co mam zrobić na początek, gdzie znaleźć istotne informacje

Witamy Cię w naszej przestrzeni… Jeżeli jesteś tutaj nowy i zadajesz sobie pytanie, co mam zrobić na początek, gdzie znaleźć istotne informacje, to poniżej znajdziesz zbiór informacji odpowiadających na Twoje pytanie.

Mały poradnik pt. PIERWSZE KROKI.

Oto instrukcja:

  1. Wejdź na https://ariowie.com

  2. Pobierz DEKLRACJE SUWERENA (DS) lub DEKLARACJE SUWERENA II RP (DSIIRP).

  3. Wypełnij i znajdź 3 godnych ludzi, którzy potwierdzą Twoją DEKLARACJE w sposób opisany w materiałach załączonych (przy pobieraniu) do DEKLARACJI.

  4. Wejdź na Ariowie - Platforma i załóż swoje konto na PLATFORMIE ARIOWIE. Automatycznie uzyskasz dostęp do przestrzeni RPS i narzędzi zarezerwowanych tylko dla SUWERENÓW.

    UWAGA: Jeśli posiadasz już swoje konto na komunikatorze https://chat.ariowie.com , użyj tego samego adresu e-mail na PLATFORMIE. W naszej przestrzeni polecamy posiadanie konta na protonmail.com (to ważne!)

  5. Zgłoś posiadanie wypełnionej i potwierdzonej Deklaracji (bez konieczności wysyłania kopii DEKLARACJI) na PLATFORMIE ARIOWIE w zakładce Dokumenty Suwerena (Krok 1). Po tym kroku uzyskasz dostęp do edycji kolejnego dokumentu RPS’u - DEKLARACJI NARODZIN ŻYWEGO CZŁOWIEKA (DNZC) - na początek Twojej potem Twoich tzw. małoletnich Dzieci😊.

  6. Kolejnym krokiem po DNZC jest uzyskanie dostępu do edycji Twojej prywatnej KARTY SUWERENA RPS-u (KSPRS).

    Jak to zrobisz uzyskasz KS w cyfrowym zapisie. Następnym krokiem będzie uzyskanie możliwości zamówienia fizycznej KARTY SUWERENA

2 polubienia

Zapoznaj sie z poniższymi matriałami zanim zadasz pytanie:

https://radioar1a.com/public/1/podcast/1ec699e7-69ad-6a28-9780-053dda068087/episode/1ec6f632-5b40-6790-996d-d301aeb358aa

1 polubienie

Pomocnymi linkami mogą być:

2 polubienia