Ciekawy tekst

<LINK_TEXT text=“http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-pub … eczamy-prl”>http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/145320-co-zawdzieczamy-prl</LINK_TEXT>

Witam.

Oczywiście że facet ma rację ale nie we wszystkim. Tak samo jak przekleństwem naszego kraju było uwieżenie w plan Balcerowicza, który realizuje się w różnych formach do dziś, a tak naprawdę ten Pan doktoryzował się na podstawie pracy w której wykazywał wyższość gospodarki socjalistycznej nad kapitalistyczną itpi i był członkiem PZPR. Dam prosty przykład jakim był imbecylem lub na czyje działał polecenie - usztywnił kurs wymiany pomiędzy wlutami krajów zachodnich(dolar, funt, marka itp) w momenci transformacji gospodarczej i galopujacej inflacji. Skutkiem tego było ograbienie naszego kraju z rezerw walutowych i złota oraz duże zadłużenie. Jak to się dokonało? Bardzo prosto ktos kto miał wiedzę na ten temat (domyślcie się kto miał) brał kredyt w swoim kraju który opiewał na 3-5 % i inwestował go w lokaty w Polsce wcześniej po “sztywnym” kursie wymieniając dolary na złote - u nas oprocentowanie było wtedy na poziomie kilkunastu do kilkudziesięciu procent na lokatach przetrzymywał kasę np. pół roku i wycofywał po takim samym kursie, bo był “sztywny” do siebie zwracał kredyt a zarobek reinwestował znowu i tak kilka razy a później zgłaszał się i kupował za symboliczna złotówkę prywatyzowane zakłady itd. itp. skali tej grabierzy nikt nie jest wstanie dziś policzyć. I tak utalentowany obecnie profesor ma nagrody, zasługi i poważanie wiadomo kogo za dobry geszcheft wiadomego plemienia zmijowego.Tak naprawdę wykupowano nasz majątek narodowy budowany przez 3-4 pokolenia powojenne za pieniadze pochodzące z kombinacji i machlojek dokonanych na tego typu “inwestycjach” czyli tak naprawdę za pieniadze pochodzące z rezerw naszego kraju. Mówiąc prościej dopłacalismy złodzieją do tego aby zabrali nam co cenniejsze zasoby i jeszce dawalismy zwolnienia z podatków Zusu itp. aby tylko wzieli . . . resztę już znacie skutek taki jak widać miliony poza granicami kraju, niski przyrost naturalny lub ujemny i poniżanie całego narodu . . . całym serrcem jestem z Marcinem i wszystkimi którzy chcą to zatrzymać i odbudować.

Pozdrawiam.

Ja pindole i kurka mać nie myślałe że mi ktos to przesunie z innego postu i powoli z moim niedokończonym licencjatem jakimś guru ekonomicznym zostanę. Dzieki z góry, bo to więcej jak Nobel dla mnie znaczy i nobilituje do podwójnych starań. . .

Co ma jakiś Balcerek do Arii ? Chazarowie mają sposób na niewolę bez łańcucha, religia i pieniądz. Zamiast szukać w swoich umysłach czego tak naprawdę chcecie, rozważacie jakieś słupki na poziomie matematyki dla podstawówki. Poszukajcie “prawdy jasnego płomienia” , a potem zacznijcie działać.

Witam.

Ano ma i to dużo, a nawet bardzo dużo . . .

Co ci pozostanie z tych poszukiwań jak nie będziesz miał czym wykarmić rodziny i dachu nad głową - chceż żyć jak człowiek pierwotny usiłując tylko przetrwać kolejny dzień? Jaki wtedy będziesz miał rozwój swój osobisty i jaki rozwój zapewnisz swoim dzieciom? Mamy XXI wiek nie epokę kamienia łupanego . . .

Pozdrawiam.

Religia, ekonomia i posiadanie, to nowy rodzaj zniewolenia, bardzo ekonomiczny, nie potrzeba łańcucha, sam przyjdziesz spłacić rachunki, inaczej na bruk. Obecne społeczeństwo XXI wieku , jest tępe, niedouczone i nadwrażliwe i jest to też efekt celowego działania. Idiotami łatwiej sterować. Twierdzę, że rozwój osobisty zapewni prędzej zrozumienie natury, niż jakiejś tam ekonomii, którą to teraz nazywa się, nie wiadomo dlaczego, nauką, śmieszne. Pozdrawiam również.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!