Ciekawostka-Polityczna.

Ciekawostka-Polityczna.

.

Wg niego Soleimani zginał przypadkowo, celem był al-Muhandis tzn. że zamach był przygotowany na niego – ktoś o tym specjalnie nie poinformował Pentagonu, że będzie tam jeszcze Soleimani. Gdy zginał to dla elit USA był to totalny szok bo nie byli przygotowani na pełno-skalową wojnę tu i teraz a taki ruch tym groził. Dało to paliwo do przejęcia kontroli przez trampka, który osobiście doprowadził do deeskalacji. Kto wystawił? Generała – globalna sitwa, bo blokowała procesy w Iranie. Co do samolotu to w/g Piankina, 3.01 zabity Soleimani, 4.01 LOT zawiesił bezterminowo loty na Iranem, 8.01 spada samolot. Leci on po korytarzu, odlatuje od Teheranu, nabiera wysokości, godzinę wcześniej leciał Aerofłot, potem w ciągu 20 minut startują 3 samoloty, 2 tureckie i ten z ukrojonej, wszystkie lecą dokładnie tak samo. Po 6 godzinach Iran wie już że był to zamach na pokładzie, chce szerokiego śledztwa, ale nie ma technologii odczytania czarnych skrzynek. Samolot był opóźniony inaczej spadłby w okolicach Irbilu i wina była by oczywista – Irańska. Prawdopodobnie podczas przeglądu w Londynie podłożono ładunki w silnikach. Na zdjęciach widać podobno że eksplozja nastąpiła w silniku. Dlatego na początku wszyscy mówili o awarii. Dlaczego wiec się Iran przyznał ? Nikt nie dał ani ekspertów ani sprzętu aby udowodnić zamach, pytanie dlaczego nie poprosili Rosji ? Bo oni wiedza i maja obiecane od globalnej sitwy, że docelowo przejmą kontrole kierowania po Europie i Rosji a tak musieliby zmienić koncepcje kierowania swoimi procesami. Protesty były sterowane aby umocnić klanowo - korporacyjną grupę która będzie budować w Iranie centrum kierowania procesami świata. ( to akurat jest mało prawdopodobne ). Demonstracyjnie niszczą portrety Soleimani, aresztuje się ambasadora UK. Otwiera to możliwości dokonania czystek w wielu sektorach także w wojsku. Ciekawe spojrzenie na świat? A czy jest prawdziwe? Dowiemy się niebawem.Pozdrawiam. :ugeek:

Reasumując to przehandlowali Iran?

Witam; Czy przehandlowali czy nie ? To trudno to jest ocenić na tym etapie gry w szachy. Bo do tego można to przyrównać. Specjalnie jest rzucane dużo rożnych sprzecznych wiadomości. Po to tylko aby całą sytuację zagmatwać. Jedno jest pewne; Iran chce jak najdłużej uniknąć wojny, postępuje podobnie do Putina. Który też stara się to wszystko odwlec. Oboje wiedzą że do tego dojdzie. Kwestią jest, aby to się stało jak najpóźniej. To daje czas na przygotowanie się. Na wprowadzenie pewnych zmian, i usprawnień. Opóźnianie ataku powoduje, psychiczne zmęczenie przeciwnika. Przed atakiem poziom adrenaliny wzrasta, potem musi opaść; wtedy pozostaje tylko połowa wojaka, z tego co było na samym początku. Tutaj nerwy trzeba trzymać na uwięzi. Najlepszym przykładem jest Putin. Dostał kilka policzków, z różnych stron, i udał że się nic nie stało. To tylko świadczy o tym że jest wielkim graczem. Podobne jest zachowanie Iranu , tylko tutaj oni są bardziej dumni i honorowi; Muszą zachować twarz przed narodem, i za którymś razem muszą mocniej zareagować. Całym kunsztem tej sztuki jest oddać przeciwnikowi mocniej, ale nie za mocno. Naród musi widzieć stanowczość swojego rządu. A pyskowanie w telewizorni; niema większego znaczenia, nikt na poważnie tego nie bierze. To przypomina zapasy, SUMO- Czają się, obchodzą wkoło, tupią nogami, wyczekują dobrego momentu. Atakują, i jest wygrana albo jej niema. To jest podobna sytuacja. Obaj przeciwnicy są silni. I to wymaga ostrożności. A w Iranie cały czas zachodzą pozytywne zmiany, zmiany na stanowiskach dowodzenia, zakupy nowej broni, nowego sprzętu, szkolenie ludzi na tym sprzęcie, jednym słowem modernizacja Armii. I to by było na tyle, na dzień dzisiejszy. Pozdrawiam. :ugeek:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!