Chwila która zmieniła moja świadomość

Bardzo pragnę się z Wami podzielić jak nastąpił ten monet w moim życiu i ośmielę się porównać do narodzin na tej planecie niż przebudzeniem. Nadal nie jestem w stanie opisać jak słowa oraz muzyka tego niesamowitego dla mnie młodego człowieka wpłynęło na mnie i nie tylko i nadal to się dzieje. Podejrzewam ze On sam miał by ciężko zrozumieć jak wpływa jego przekaz wpływa na mnie, chociaż dla mnie na dzień dzisiejszy nie potrafię tego opisać, wręcz czuje się jak male dziecko jak o tym pisze. Uważam że ma duży wpływ na zbliżającą się wspaniałą zmianę dla Nas. Pozdrawiam Serdecznie i proszę o wspieranie takie Osobyhttps://www.youtube.com/watch?v=qBI0g5ZR1uchttps://www.youtube.com/watch?v=TX2mnR6QkvQhttps://youtu.be/QObSkFPmYP0

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!