Budowa stolicy?

Cześć, jestem Radek. Po obejrzeniu Pola Lechickiego w odmładzaniu na surowo jestem świeżo upieczonym Arianem. Poglądowo od zawsze byłem libertarianinem czyli państwa minimum i systemu wolnościowego. Nie wiem jaki jest wasz cel, ale same założenia mi się podobają. Obecnie mieszkam w Chinach w mieście RiZhao i myślałem by zadomowić się gdzieś na wsi w Polsce, z dala od cywilizacji i być jak najbardziej samo wystarczalnym. Co myślicie o pomyśle budowania miejsca Ariów. Projekt ten polegałby na zakupie ziemi, pomaganiu sobie na wzajem w osiedlaniu się, uprawie i życia z ziemi, hodowli i wszystkiego niezbędnego do życia. Następnie rozwijalibyśmy barter omijając koncerny i drapieżne państwo. Byłoby to miejsce idealne do rozwoju medycyny naturalnej i rozwoju duchowego.

2polubienia

Cześć, jestem Lida,
mówisz dobrze, podoba mi się ten pomysł. Może osiedlić się w jakieś opuszczonej wsi, do której jest trudny dojazd i nie ma zasięgu anten, gdzie jest jeszcze dziki las, łąki i woda…?

pewnie, im dalej od zakłamanej rzeczywistości tym lepiej, pytanie zostaje jak zorientować się gdzie i jaki jest status prawny opuszczonych wsi w polszy i następne korki w celu ich “uwłasnościowienia” dla Ariów

Witam. Miłego dnia :rose::rose::rose:

Marcin znalazłby proste rozwiązanie - idziesz tam i mieszkasz, jesteś wolnym człowiekiem, czyń dobro i unikaj krzywd. :smiling_face_with_three_hearts:

Jak na moje oko to opis sensownego plany na przyszłość :wink:
Kwestia jest tego typu, że to Tobie ma się takowy plan podobać w pierwszej kolejności - dla mnie bomba.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!