Budowa stolicy?

Cześć, jestem Radek. Po obejrzeniu Pola Lechickiego w odmładzaniu na surowo jestem świeżo upieczonym Arianem. Poglądowo od zawsze byłem libertarianinem czyli państwa minimum i systemu wolnościowego. Nie wiem jaki jest wasz cel, ale same założenia mi się podobają. Obecnie mieszkam w Chinach w mieście RiZhao i myślałem by zadomowić się gdzieś na wsi w Polsce, z dala od cywilizacji i być jak najbardziej samo wystarczalnym. Co myślicie o pomyśle budowania miejsca Ariów. Projekt ten polegałby na zakupie ziemi, pomaganiu sobie na wzajem w osiedlaniu się, uprawie i życia z ziemi, hodowli i wszystkiego niezbędnego do życia. Następnie rozwijalibyśmy barter omijając koncerny i drapieżne państwo. Byłoby to miejsce idealne do rozwoju medycyny naturalnej i rozwoju duchowego.

4 polubienia

Cześć, jestem Lida,
mówisz dobrze, podoba mi się ten pomysł. Może osiedlić się w jakieś opuszczonej wsi, do której jest trudny dojazd i nie ma zasięgu anten, gdzie jest jeszcze dziki las, łąki i woda…?

1 polubienie

pewnie, im dalej od zakłamanej rzeczywistości tym lepiej, pytanie zostaje jak zorientować się gdzie i jaki jest status prawny opuszczonych wsi w polszy i następne korki w celu ich “uwłasnościowienia” dla Ariów

Witam. Miłego dnia :rose::rose::rose:

Marcin znalazłby proste rozwiązanie - idziesz tam i mieszkasz, jesteś wolnym człowiekiem, czyń dobro i unikaj krzywd. :smiling_face_with_three_hearts:

Jak na moje oko to opis sensownego plany na przyszłość :wink:
Kwestia jest tego typu, że to Tobie ma się takowy plan podobać w pierwszej kolejności - dla mnie bomba.

1 polubienie

Witam Wszystkich, juz jest kilka takich projektow w realizacji, ale jak wszedzie wkrada sie formalizm i chec bycia szefem. Jesli chodzi o ziemie to by sie znalazla z dala od miasta. Jest tylko kwestia na ile mozna zrezygnowac z cywilizacji i sie od niej oddalic?
Mam taki zakatek niedaleko Wisły ze starym domem pomennoickim. Moze ktos ma jakies propozycje?
Pozdrawiam Jagoda

1 polubienie

Czy ten temat jeszcze żyje?

Ten temat już nie żyje :raised_hand_with_fingers_splayed:

Kuszaca propozycja ale nie wszyscy z nas maja zasob finansowy. Gdyby mozna juz zakladac dzialalnosc w RPS to by ulatwilo sprawe. Ja np jestem jedynym Suwerenem w okolicy ( Bad Lauterberg DE) i nie jest latwo samemy wiec szukam narazie w regionie aby sie wspierac i wtedy mozna pomyslec o grodach. Pozdrawiam Krzysztof Rabe Suchara

Mam działki pod zamieszkanie w podlaskim z prawem do zabudowy po 3080 m2 mój tel 792929218 Marek miejsce fajne sam mieszkam do działek jest asfalt lokalny razem możemy dużo