Bielsko na Surowo

Bielsko Biała i okolice , ludzie chcący się spotkać z kimś z naszego świata:)
Piszcie , mamy grupkę , robimy spotkania , jest zabawnie , sympatycznie i wogule bombastycznie …:slight_smile: Poznajmy się ! Piszcie ! Pozdrawiam !

Hej
właśnie przeczytałam,wczoraj dołączyłam do Ariowie,mieszkam w Skoczowie ,ale bardzo chętnie dołączę,poznam ludzi ,którzy wreszcie nie będą się pukali w czoło rozmawiając ze mną.Ponieważ jestem kiepska z informatyki i bardzo słabo poruszam się po wszelkich … to proszę o kontakt tel. 790861555: :smiley:
Pozdrawiam

Heya!
Bielsko na surowo? Mam rozumieć wyciskane soki i inne dobroci?
Ja jestem za i chętny. Od 11.11 do 15.11 mam wolne, więc może idziemy w las albo góry? :muscle::blush:
Czekam na info.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!