Baza Twarzy Ludzi Wszystkich Krajów.

2020.02.23.02.[PL]-text-Wiedza-Informatyka-Znak Bestii???

.

The Intercept: Unia Europejska planuje stworzenie bazy twarzy obywateli z wszystkich krajów członkowskich. W imię walki z terroryzmem…

.

Wg. The Intercept dość niepokojące plany opisują niedawno wycieknięte dokumenty:

.

According to leaked internal European Union documents, the EU could soon be creating a network of national police facial recognition databases. A report drawn up by the national police forces of 10 EU member states, led by Austria, calls for the introduction of EU legislation to introduce and interconnect such databases in every member state.

.

Na domiar złego baza ma być ponoć połączona z jej odpowiednikiem w USA. Dla odpowiednich służb jest to marzenie: kamery na ulicach, jest ktoś poszukiwany, bum, czerwona lampka, wysyłamy patrol, game over kolego.

Wg doniesień całość ma być rozszerzeniem idei konwencji Prüm, która działa od dłuższego czasu ( jest to porozumienie pomiędzy tylko kilkoma krajami, umożliwiające wymianę danych zawartych w DNA, odcisków palców czy tablic rejestracyjnych samochodów ), wszystko w imię walki z terroryzmem czy nielegalną imigracją…:

.

The Prüm Convention of May 2005 is an agreement between Belgium, Germany, Spain, France, Luxembourg, the Netherlands, and Austria. Aimed at stepping-up cross border cooperation to fight terrorism, cross-border crime and illegal migration, the Prüm Convention set provisions for exchanging data regarding DNA, fingerprints and vehicle registration plates (VRD).

.

Czy system zostanie wdrożony? Czy obejmie twarze wszystkich obywateli / osób przebywających na terenie Unii ( których „da się złapać kamerą” ). Ciężko powiedzieć, ale na pewno warto obserwować temat.

–ms

Czy system zostanie wdrożony? - ON JEST WDRAŻANY!

Czy obejmie twarze wszystkich ludzi? - TAK – WSZYSCY TAM SIĘ ZNAJDĄ!

Czy warto obserwować? - A MOŻE POMYŚLEĆ – JAK SIĘ MOŻNA ZABEZPIECZYĆ PRZED TYM ???

To czy wprowadzą? To nie podlega dyskusji. Chcą wszystko Kontrolować, Totalna Inwigilacja: Kamery, 5-G, Twarze, Odcisk palca, ( nie uruchomisz kompa bez tego ). Likwidacja Pieniędzy, Pesel, Czip, Zezwolenie, Pozwolenie, Rejestracja, Powtarzam Pytanie? Czy to wprowadza???

Przecież to wszystko już mamy w Telefonie !!! To jest już od Dawna. To jest Faktyczny stan.

.

A czy słyszeliście o znaku BESTII? ( przepowiednie ).

.

Pozdrawiam. :ugeek:

Na całym swiecie są wydawane tzw.biometryczne paszporty a teraz np. obowiązkowo są wymieniane dokumenty tożsamości …Wartko ruszyło po 2001, czyż nie? i zauważ jak świetnie się to sprawdza już na lotniskach… Cóż można dodać…chyba tylko tyle, że obecnie tworzy sie umocowania tzw.prawne do tego, co już od dość dawna jest… :frowning: i swietnie jest nam zaraportowane w “Person of Interest”

Owszem, więc tym bardziej czas na zjednoczenie i powiedzenia NIE tym wszystkim iluzorycznym ustanowień opartych na prawie stanowionym. Coraz mocniej my wolni ludzie będziemy odczuwać chęć wrócenia do praw naturalnych. Ale ile musimy jeszcze to zcierpieć? Już w Azji kupuje się za pomocą twarzy :open_mouth:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!