BARTER - forum wymiany

Od dłuższego już czasu myślałem o projekcie, który umożliwi suwerenom wymianę i aktualizację dóbr i usług. Często posiadamy dobra a także umiejętności, które moglibyśmy zaoferować pozyskując te, które są nam potrzebne w nowej, zmieniającej się sytuacji.

Pojawienie się Pola Lechickiego stało się katalizatorem tego projektu.



A zatem - wyobraźcie sobie, że w ramach ariowie.com lub innej platformy np. barter.pl istnieje dla nas miejsce wymiany informacji o posiadanych / poszukiwanych towarach lub usługach. Miejsce jest dla suwerenów, bez udziału pieniądza, bez udziału programów Matrixa. Byłoby to miejsce spotkania się oferentów i pierwsza informacja o sobie. Dalej kontakt byłby już osobisty.



Jak to działa.

Oferty posegregowane i wyszukiwane byłyby w dwóch głównych działach: Oferuję i Poszukuję. Struktura katalogów podobnie jak na portalach aukcyjnych lecz z mniejszą szczegółowością. Następnie kontakt wzajemny, uzgodnienia, finalizacja.



Jak Wam się podoba? Dam informację w dziale Komputery - szukam chętnych do realizacji. Sława Lechom!



PS. Takie miejsce byłoby znakomite do pozyskiwania nowych suwerenów do naszej ekipy.

Witam; Sam pomysł nie jest zły. Jak go zrealizować? Na początek ktoś by musiał się tym zająć, fizycznie. A potem jak by ruszyło, to mogło by być już troszkę luźniej. Wiecie co , w tym pomyśle jest jeden malutki szkopuł. Liczebność tego forum. Od pewnego czasu obserwuję, ilość odwiedzających. Wiecie co; szału niema. Jedna, dwie osoby, w porywach silniejszego wiatru, dochodzi do trzech. Panowie może tak razem się chwycimy za reklamę, popularyzację tego forum. Spróbujmy namówić kogoś , aby się przyłączył do nas. Chociaż jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni. Może nie czyni, ale ją zwiastuje. Proszę, ruszcie głowami, kogo by tutaj jeszcze skaperować, do kompletu. Przecież nie uwierzę, ze nie macie znajomych, rodziny, przyjaciół. Tak więc do roboty, każdy kogoś niech przytarga za uszy tutaj.

Hej, - ho, - do Pracy, by się szło. Pozdrawiam. :ugeek:

Panowie nad taką platformą pracuje Marcin tak ten “Marcin” z ekipą nie dublujmy się poczekajmy on się nie sklonuje lepiej go wspierajmy poprzez tworzenie rodów i akcji “Daj piątaka” wbrew pozorom jest nas znacznie więcej niż się wydaje . . . O co chodzi z tym daj piątaka już śpieszę wyjaśnić jeśli masz rodzinę ale oni trochę patrzą krzywo na twoją przemianę nie przejmuj się tym policz ich i za każdego z nich daj 5 PLN lub innej waluty zależy gdzie jesteś dla Pola Lechickiego czyli Marcina on tej kasy nie przechula tylko zrobi coś wartościowego dla nas wszystkich, a poza tym kupisz dla niego trochę czasu, bo nie będzie musiał kombinować tylko skupi się na pracy dla Rodów. Pozdarawiam i ślę serdeczności.

PS. Tworzeniu rodu poswięcam 100 % czasu jaki mi zostaje po poligonie jaki mi serwuje życie . . .

Witam; Zgadzam się z przedmówcą, po całości. Ale będę nalegał w dalszym ciągu; Spróbujmy powiększyć grono tego forum. To wszystko zależy od nas.

Ilu tu jest ludzi, obserwatorów, członków? Zróbmy wszystko , aby powiększyć ten stan, z pożytkiem dla nas wszystkich. Niech się zrobi tutaj ruch jak na Marszałkowskiej. ( takie powiedzenie ). Pytanie? Ilu? – ile?, nowych osób ściągnąłeś?, ściągnęłaś? Pamiętajcie to jest podstawa naszej egzystencji.

To jest nasze, „Być” albo, „Nie być” ( Szekspir ).

( Panowie werbujemy, kogoś nowego.)

Pozdrawiam.

:ugeek:

Racja. Marcin wykonał już gigantyczną pracę. Dziś jestem już po kolejnej rozmowie i również proponowany przeze mnie aspekt jest uwzględniony.



Po kilku dniach dostałem zaproszenie w sprawie, nad którą NASZ Marcin też pracuje :slight_smile:: Ogólnopolska niewymienialna waluta równolegla. Zaproszenie do dyskusji



Szanowni i drodzy,

Przesyłam to zaproszenie z gorącą prośbą o jaknajszersze rozesłanie. Dla wielu osób będzie to nowe zagadnienie. Dlatego chodzi mi szczególnie, by zaproszenie trafiło zwłaszcza do tych, u których nowe sytuacje pobudzają twórczą dociekliwośc…









Szczęsny Zygmunt Górski





www.szczesnygorski.pl/ Sprawy Centralne

SednoSprawy facebook

www.jestesmyzmiana.pl

www.nawigawww.nawigatorzy-jutra.pl/Nowa Ekonomia

www.niss.org.pl

www.inspro.org.pl

www.michaeljournal.org

Kochani trzeba zacząć działać. Stworzyć strone, kupić domenę i wtedy zadawać takie pytania.

Barter jak najbardziej wskazany, to pozwoli nam zbudować lepszą więź w społeczności ariów :slight_smile:

To kto przygotuje taką stronę?



Takie wymiany są już od dwana realizowane na np grupach na pejsbuku czy olx.



Ja chciałbym pomóc Marcinowi, ale w sumie nie wiem jak się z nim kontaktować

Może na początek założylibyśmy po prostu wątek w którym każdy ogłosi jaką usługę/produkt może zaproponować w ramach wymiany barterowej. Ja jestem zwolennikiem tego żeby zacząć nawet od jakiegoś małego działania.