Bankowość: Holenderski Whistleblower

Jeśli mamy zamiar mówić o Matrixie to nie sposób nie wspomnieć jego najważniejszego moim zdaniem krwiobiegu czyli sektora bankowego. Gdybym ja zechciał pożyczyć 10 razy więcej gotówki niż posiadam to zostałbym uznany za oszusta. W sektorze bankowym takie i inne praktyki to natomiast “Business as usual”.Pół biedy gdyby była to jedyna cecha tego systemu. Niestety na wyższych poziomach dochodzą do tego róźne ceremonie oraz ofiary…Ronald Bernard, holenderski bankier który w tym wszystkim uczestniczył do momentu w którym sumienie nie pozwoliło mu dłużej tego kontynuować opowiada jak to wygląda za kulisami:https://youtu.be/VzoaxTudJks

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!