Autostopowe spotkanie przygoda

Cześć Lachy.Wyruszam w czerwcu na wyprawę autostopową po Polsce i stąd :idea:Może uda się spotkać Lachów po drodze z forum, zrobić coś konstruktywnego, pozwiedzać.Duża część widowni się nie zna a być może mają do siebie rzut beretem to byłbym przy okazji “swatem Ariów” heh. Wiadomo - chodzi o sieć powiązań.Napiszcie co o tym myślicie, wyprawa survivalowa - może ktoś na odcinku dołączy do mnie:wink:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!