AUTOFAGIA CZYLI SAMOZJADANIE

.

Witam; Ciekawy Film, ważne że jest krótki. To znaczy że każdy może poświęcić chwilkę, żeby go obejrzeć. Obejrzałem z uwagą; jest parę rzeczy co do których nie mam całkowitej pewności, ale to nie znaczy, że one są niewłaściwe. To tylko ja nie wiem o tym, Po prostu; nowe wyrazy, nowe oznaczenia, Ja ten film przyjmuję w całości jako dobry i pożyteczny dla zdrowia człowieka. Warto pomyśleć aby te zalecenia wprowadzić w swoim odżywianiu. Jeśli masz jakieś wątpliwości? to po prostu zrezygnuj z tego, fragmentu co do którego masz zastrzeżenia. poczekaj aż zbierzesz więcej informacji na ten temat. Wtedy dołączysz ponownie.

Najgorsze jest to, że wciąż jesteśmy zasypywani nowymi nazwami, chorób jak i lekarstw; co do których nie wiadomo jak się zachować? Nasz przeciwnik nie zasypia gruszek w popiele. Musimy być czujni i przebiegli, to jest nowy rodzaj wojny. Z której to my musimy wyjść zwycięsko.Pozdrawiam, i życzę zdrowia wszystkim. :ugeek:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!