APEL – DO – WSZYSTKICH.

APEL – DO – WSZYSTKICH.Witam; Chciałbym zaapelować , do wszystkich użytkowników, forum.

Trzeba trochę spopularyzować to Forum; Mamy znajomych , Rodziny, Klientów, i kogo tam jeszcze się da. Zróbmy trochę reklamy dla tego forum, przecież to nic nie kosztuje. Zapewne znajdą się ludzie, którzy zechcą się przyłączyć do nas. Nie chodzi , o jakąś rewolucję, kulturalną; Taką jak była w chinach. Ludzie przychodzą i odchodzą, to jest normalne zachowanie. Jak będzie więcej ludzi, to na pewno będzie ciekawiej. Przecież tematów nam nie brakuje. Spróbujmy rozruszać to miejsce, które wyróżnia się spośród innych miejsc. Każdy kogoś zaprosi tutaj, chociaż na chwilę, Przecież macie krąg znajomych, za uszy i przyciągnąć. Do dzieła; Pozdrawiam. :ugeek:

czesc ariowie kochani probuje namowic moich bliskich ciezko im sie przekonac do starego modelu forum :frowning:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!