Akcja Wizualizacja

Jakiś czas temu ruszyłem z Akcja Wizualizacją Obraz Lepszej Ojczyzny Stwórz. Z ziomkiem nagrałem kawałek hiphopowy, w którym przedstawiam swoją wizję przyszłości Polski i zapraszam innych artystów żeby opowiedzieli jak oni to widzą na specjalnie przygotowanym bicie z miejscem na dodatkową zwrotkę Już pojawiło sie kilka punktów wspólnych i dobrych pomysłów. Więcej informacji jak to działa jest w opisie piosenki.

Akcja Wizualizacja niedługo zostanie rozbudowana o inne gatunki muzyki i nie tylko. Zostawiam linka do playlisty osób, które już nagrały swoje zwrotki. Zapraszam do zabawy :slight_smile:

<LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/playlist?list=P … jNEBGl9PLa”>https://www.youtube.com/playlist?list=PLMaEhEhdRAE_AEbLdl6cHz6jNEBGl9PLa</LINK_TEXT>

Dobre. Pozdrawiam.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!